Win10 Açılış Parolasını Öğrenme

Kazuhira Miller

Kilopat
Yer
Mother Base
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ben dizüstü bilgisayarımın açılış parolasını unuttum. Bilgisayarı Kon-Boot programı ile açabiliyorum fakat daha rahat ve programsız açabilmek için açılış parolasını kaldırmak istiyorum. Bunun içinde mevcut parolaya ihtiyacım var. Bilgisayar açıkken mevcut parolayı komut istemine girilen bir kod ile veya yine bir program yardımıyla görebilmek, öğrenebilmek mümkün müdür ? @Recep Baltaş @Ali Güngör @MF @Murat5038 @Yusuf Ensar Ertan

İşletim sistemi: Win10 64bit Home
Dizüstü bilgisayar: Acer Aspire E 15 E5-575G-347UR
Arkadaşlar peki başka bir çözüm öneriniz var mı ? Okullar başladığında dizüstü bilgisayarı yanımda yurda getireceğim. O tarihe kadar bu sorunu halletmem lazım.

Son düzenleme:
NT Password ile şifreyi kaldırmayı deneyebilirsiniz.

Windows Şifrenizi NTpasswd İle Sıfırlayın - Technopat
Sağol dostum, teşekkür ederim.
Arkadaşlar benim gibi bu sorunu yaşayanlar aşağıdaki videodaki programla yapsın, kesin çözüm demeyelim ama bende işe yaradı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı