Win10 kurarken '0xc000000E' hatası

Spykee

Centipat
FreeDOS laptopa kurulum yaptıkdan sonra bu hatayı alıyorum. Technopat'ın sitesindeki sistem kodlarını girdigimde de bir şey değişmedi. Ne yapacağım?

Monster Abra v15.2 ürün.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaptigim ufak bir arastirma hardware fault olabilecegini gösteriyor. Laptop'ta donanimsal bir hata yoktur degil mi? Bir de indirdigin ISO'yu nasil yazdirdin? Recep Baltas'in videosundaki gibi Rufus ile UEFI destekli yazdirdin degil mi?

Yaptigim ufak bir arastirma hardware fault olabilecegini gösteriyor. Laptop'ta donanimsal bir hata yoktur degil mi? Bir de indirdigin ISO'yu nasil yazdirdin? Recep Baltas'in videosundaki gibi Rufus ile UEFI destekli yazdirdin degil mi?
Evet videodaki gibi yazdırdım. Laptop bugün geldi bir sıkıntı olmaz sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hata tam olarak hangi aşamada geldi? Foto paylaşınız bir de.

Malesef telefondan girdiğim için fotoğraf paylasamıyorum sanırım. Bu hatanın çözümü için hazırladığınız videoyu denedim. F diye bir sürücüyü isimlendirdikten sonraki işlemler onaylanmadı

Windows'u kurduktan sonra sistem yeniden başlatılırken USB belleği çıkardım 30 saniye bekledikten sonra mavi ekran ile bu hatayı verdi konu başlığında yazdığım sonrasında sistem onarımı için yönlendirme UEFI menüsüne yönlendiriyordu ama tıkladıklarım tepki vermedi bende BIOS'dan tekrar USB'ye girip tekrar yüklemeyi denedim ama sonuc aynı
En son yes/no yazan kısıma geldiğinde komut listesinde hata veriyor

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı