Netflix Win10 Netflix uygulaması çalışmıyor

actanonverba

Megapat
Evet, her zaman ki gibi başıma gereksiz ve enteresan bir sorun geldi. 6 aydır ve bugün 20: 00 civarına kadar sorun yoktu. 2 saattir çözüm arıyorum ama olmuyor. C'den her şeyi yok ettim. Kaldırdım kurdum nafile. Çalışmıyor. Kaldırıp kurduğumda uygulama normal şekilde başlıyor. Oturum aç diyor ve bilgilerimi giriyorum. Sonrasında profil seçtiriyor ama ondan sonra GGWP. O zaman da kapatıp açınca da böyle oluyor. Sol üstte noktalar kayıyor, ardından anlık ortada yuvarlak yükleme şeysi dönüyor ve sonrasında siyah ekran olarak öylece kalıyor. İnanılmaz saçma bir şey sadece ben mi yaşıyorum yoksa Windows Netflix mi bozuldu?
213421.gif

Son düzenleyen: Moderatör:
Uygulama geliştiricileri düzeltene kadar, tarayıcıdan izleyin. Chromium Edge 4K kadar desteği bulunuyor.
Bağlantıdaki yöntemleri uygulayarak, tarayıcı üzerinden yüksek kalite izleyebilirsiniz.

Aynı sorun bende de oldu. Yaklaşık 1 saat kadar önce açmayı denedim ancak GGWP :)
Konuyu takipteyim. Umarım hızlıca çözüme kavuşur.
Windows uygulamanız benim ki gibi mi hocam? Açılmıyor değil mi?
Bende açılıyor. Tarayıcı üzerinden giriş denediniz mi?
Tarayıcılardan sorunsuz açılıyor. Sadece Win10 uygulamasında sorun var. Microsoft Store'dan indirdiğimiz uygulamada.
Başka bir başlık adında konu açılmıştı. Uygulamaya sadece Vpn üzerinden giriş ile ulaşılabiliyor. Tarayıcı üzerinden girişlerde bir sıkıntı yaşanmıyor.
Aynen tarayıcı da sorun yok. VPN ile giriş gerekliliği neden bilginiz var mı?
Uygulama geliştiricileri düzeltene kadar, tarayıcıdan izleyin. Chromium Edge 4K kadar desteği bulunuyor.
Bağlantıdaki yöntemleri uygulayarak, tarayıcı üzerinden yüksek kalite izleyebilirsiniz.
İnceleyeceğim çok teşekkürler. Hep windows uygulaması üzerinden izlerim çünkü tarayıcı ile arasında bariz kalite farkı oluyordu. Bu yönteme de bakayım.

Windows uygulamanız benim ki gibi mi hocam? Açılmıyor değil mi?

Tarayıcılardan sorunsuz açılıyor. Sadece Win10 uygulamasında sorun var. Microsoft Store'dan indirdiğimiz uygulamada.

Aynen tarayıcı da sorun yok. VPN ile giriş gerekliliği neden bilginiz var mı?

İnceleyeceğim çok teşekkürler. Hep windows uygulaması üzerinden izlerim çünkü tarayıcı ile arasında bariz kalite farkı oluyordu. Bu yönteme de bakayım.

Açıkçası Vpn konusundaki gereklilik hakkında bir bilgim yok. Sadece aklıma geldi ve denedim dostum. İlginçtir ki çalıştı. Herhalde uygulamada Türkiye üzerinden bazı sıkıntılar var.

Hocam, uygulamaya çare bulamadım. Şimdilik sizin attığınız yöntemi deniyorum ancak ekstra yapmam gereken bir şey var mı? ://flags üzerinden o iki ayarı Enabled yaptım. Sonrasında Netflix'ten içeriğimi açıp otomatik kalite yükselmesi mi bekleyeceğim? Bir de 1080P var mı hala çözemedim öyle yazılmış konuya ama?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı