Win10 Tablet dokunmatik ekran çalışmıyor

FuturEEX

Hectopat
Daha fazla  
Benim Vestel V Tab 1041 marka-modelli bir tabletim var. Ben buna format attım. Win 10 kuruluydu, format atıp win 10 kurdum tekrardan. Şu anda dokunmatik ekran çalışmıyor. Klavye ve fareyle kullanıyoruz. Windows sanki normal bir bilgisayarmış gibi algıladı galiba tableti. Aygıt yöneticisinde falan bulamadım touchscreen driverini. Olsa aktifleştirecektim. Ne yapmalıyım yardımcı olursanız iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim. Sorunu çözdüm. Şimdi de yeni bir sorun fark ettim, hoparlör çalışmıyor. Ses simgesine tıklayınca sorun gidericiyi açıyor ve tabiki sorun giderici de hiçbir şey yapamıyor. Ona da bi el atabilir misiniz

SM-N900 cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.

Teşekkür ederim. Sorunu çözdüm. Şimdi de yeni bir sorun fark ettim, hoparlör çalışmıyor. Ses simgesine tıklayınca sorun gidericiyi açıyor ve tabiki sorun giderici de hiçbir şey yapamıyor. Ona da bi el atabilir misiniz

SM-N900 cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.
hocam aynı sorun (dokunmatik v tab 1041 bende de var) nasıl çözdün bana anlata bilir misin

Hoparlör sorunu için driver booster tarzı programlar kullanabilirsin. Ben driver booster indirdim ondan hallettim.

Benim Vestel V Tab 1041 marka-modelli bir tabletim var. Ben buna format attım. Win 10 kuruluydu, format atıp win 10 kurdum tekrardan. Şu anda dokunmatik ekran çalışmıyor. Klavye ve fareyle kullanıyoruz. Windows sanki normal bir bilgisayarmış gibi algıladı galiba tableti. Aygıt yöneticisinde falan bulamadım touchscreen driverini. Olsa aktifleştirecektim. Ne yapmalıyım yardımcı olursanız iyi olur.

hocam v tab 1041 formattan sonra bütün sürücüleri buldum yanlız dokunmatik çalışmıyor aygıt yöneticisinde bulunmayan aygıt Yok !
nasıl çözdün bana anlata bilir misin

hocam v tab 1041 formattan sonra bütün sürücüleri buldum yanlız dokunmatik çalışmıyor aygıt yöneticisinde bulunmayan aygıt Yok !
nasıl çözdün bana anlata bilir misin

Hocam servise verdim tableti. Kendisi format falan attı. Dokunmatik driverini o yükledi. Servise vermeden önce kendim yüklemeyi denedim, ne yaptıysam olmadı. Keşke yardımcı olabilsem ama servisteki adamın nasıl hallettiğini bilemiyorum. Bu arada aygıt yöneticisinde İnsan arabirim aygıtları sekmesine baktın mı? Dokunmatik driveri oraya kuruluyor çünkü

Geri
Yukarı