Win10 Tablet dokunmatik ekran çalışmıyor

Dizüstü bilgisayara eski sürüm W10 kurduktan sonra güncelleme ile sistem uyku modundan dokunmatik tuşlara kadar tüm eksik sürücüleri indiriyordu. Tablet için de aynı şey çalışıyordur herhalde.

Benim Vestel V Tab 1041 marka-modelli bir tabletim var. Ben buna format attım. Win 10 kuruluydu, format atıp win 10 kurdum tekrardan. Şu anda dokunmatik ekran çalışmıyor. Klavye ve fareyle kullanıyoruz. Windows sanki normal bir bilgisayarmış gibi algıladı galiba tableti. Aygıt yöneticisinde falan bulamadım touchscreen driverini. Olsa aktifleştirecektim. Ne yapmalıyım yardımcı olursanız iyi olur.
Kardeş merhaba... aynı tabletten bende de var. Tekrar windows 10 kurduktan sonra MDM olayını nasıl çözdünüz acaba? yardımcı olabilir misiniz bu konuda?

Kardeş merhaba... aynı tabletten bende de var. Tekrar windows 10 kurduktan sonra MDM olayını nasıl çözdünüz acaba? yardımcı olabilir misiniz bu konuda?
Şöyle anlatayım. Windows 10 Usb belleğini taktım. Normal windows 10 kurulumunu gerçekleştirdim. Ama bunu yaparken tüm diskleri sildim. Elimde 64 gb' lık tek bir parça kaldı (Benim tablet 64 gb). Ondan sonra bir adet D bölümü oluşturdum. Geriye kalan bölümleri de windows kendisi oluşturuyor zaten. Ve windows kurulumunu bitirdim. Normal bir bilgisyara windows 10 kuruyormuş gibi kurarsanız, sorun kalmıyor [emoji4]

SM-N900 cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.

Şöyle anlatayım. Windows 10 Usb belleğini taktım. Normal windows 10 kurulumunu gerçekleştirdim. Ama bunu yaparken tüm diskleri sildim. Elimde 64 gb' lık tek bir parça kaldı (Benim tablet 64 gb). Ondan sonra bir adet D bölümü oluşturdum. Geriye kalan bölümleri de windows kendisi oluşturuyor zaten. Ve windows kurulumunu bitirdim. Normal bir bilgisyara windows 10 kuruyormuş gibi kurarsanız, sorun kalmıyor [emoji4]

normal bi bilgisayara kurulum yapar gibi yani...Ben orjinal halindeyken driver yedeklerini alsam ve sonrasında kurulumu yapıp driverleri bu yedeklerden yüklesem acaba olur mu ki?

normal bi bilgisayara kurulum yapar gibi yani...Ben orjinal halindeyken driver yedeklerini alsam ve sonrasında kurulumu yapıp driverleri bu yedeklerden yüklesem acaba olur mu ki?
Daha önce denemedim ama olmaması için bir neden yok bence [emoji4]

Merhaba ;
Benimde kardeşim 6. sınıf . Vtab1041 vermişler bu MDM olayını kaldırmak için usb ile en baştan sıkıntısız bir şekilde Win 10 home kurulabiliyor mu ? çünkü sakın denemeyin açılmaz bidaha fln demişler korkutmak için söylemişler sadece acaba . Yapılabiliyosa hemen yapcam
@FuturEEX

Yeni konular

Geri
Yukarı