"win32/azorult!ml" trojan nasıl bulunur ve silinir?

teşekkürler inşallah dediğiniz gibi sorun olmaz
Ark'lar tekrardan sa PC'min çoğu programla tarttım loras trojan remove sonuçları
En yeni surumu 750 TL old için eski crack surumunu kullanıp virüsleri temizledim sürümler sol üste gözüküyor birinde yaklaşık 400 vurus diğerindede 300 virüs buldu bende bazı uygulamaları direkt kaldırdım daha detaylı temizlik yapacağım sorum şudur pc format atmadan sıfırlasam virüsler sılınırmı ? .tekrardan teşekürler

Eki Görüntüle 1382380Eki Görüntüle 1382382Eki Görüntüle 1382383

Ark'lar kaysbersky cok uzun surdu yaklaşık 4 saate 450 bin dosya taradı bende vakit kaybet mıyım diye malwerabayts kurdum da bu daha da uzun surdu :)
13 adet zararlı tespit etmiş.

Saçma yazılımlar yerine Kaspersky kurup taratsaydınız yeterli olacaktı. İlk dediğiniz yazılım zarrlı olmayanı zararlı tespit etmiş. MBAM içeirği belli değil zaten. Kaspersky sonucu zaten yok :) Amaç belli değil sizin. Sistemi bu şekilde kullanılmaz hale getiriyorsunuz. Crack vs illegal vs. kullanmayın.

Saçma yazılımlar yerine Kaspersky kurup taratsaydınız yeterli olacaktı. İlk dediğiniz yazılım zarrlı olmayanı zararlı tespit etmiş. MBAM içeirği belli değil zaten. Kaspersky sonucu zaten yok :) Amaç belli değil sizin. Sistemi bu şekilde kullanılmaz hale getiriyorsunuz. Crack vs illegal vs. kullanmayın.
haklısınız kaysberskyle sonradan 1 tarama daha yaptım diskte 100 gibaytı boşaltıp. 750 bin dosya 13 zararlı yazılım buldu fkt sıstemımde askıya alma modunda sıkıntı old için reset atıyodu gidp malwerayla bidaha taratım hiç bulmadı son günlerde geri yüklememede sıkıntı çıktı format atmayı düşünüyorum tekrardan hepinize ilgilendiğin için teşekkürler

Geri
Yukarı