Win32/elevate.exe virüs mü?

DuhanOrhan

Centipat
Daha fazla  
Bugün ESET ile tam tarama yaparken Win32/elevate.exe adlı bir uzantıyla karşılaştım tarama bittiğinde sadece sil seçilebiliyordu ve bende sile bastım ama bilgisayar dondu ve tarama iptal oldu, tekrar tarama yaptığımda yine buldu. Tarama sonunda tekrar sile bastım. Bu sefer hiçbir şey olmadı. Tarama ekranında kaldı ve bunu öncesinde ESET gerçek zamanlı koruma ile algılayıp silmişti. Bu bir virüs mü ve bilgisayara 2 hafta önce trojan bulaşmıştı. Bir alakası var mı? Ve nasıl silebilirim?

Dosya Ekleri

• IMG20210302003228.jpg
    IMG20210302003228.jpg
    455,5 KB · Görüntüleme: 77
  • IMG20210302003257.jpg
    IMG20210302003257.jpg
    246,3 KB · Görüntüleme: 60
Bugün ESET ile tam tarama yaparken Win32/elevate.exe adlı bir uzantıyla karşılaştım. Tarama bittiğinde sadece sil seçilebiliyordu ve ben de sile bastım ama bilgisayar dondu ve tarama iptal oldu, tekrar tarama yaptığımda yine buldu. Tarama sonunda tekrar sile bastım. Bu sefer hiçbir şey olmadı. Tarama ekranında kaldı ve bunu öncesinde ESET gerçek zamanlı koruma ile algılayıp silmişti. Bu bir virüs mü? Bilgisayara 2 hafta önce trojan bulaşmıştı. Bir alakası var mı? Nasıl silebilirim? Solid'in mıknatıs gibi virüs çekmesinin nedeni ne?

IMG20210302003228.jpg

IMG20210302003257.jpg

Konu kopyala yapıştır yapılıp tekrar açılmış. Aynı konuyu tekrar açmak yasak.
Görünen o ki başka forumada açmışsınız. Gerekli cevaplarda verilmiş.
1 konu daha açmışsınız.

Konu kopyala yapıştır yapılıp tekrar açılmış. Aynı konuyu tekrar açmak yasak.
Görünen o ki başka forumada açmışsınız. Gerekli cevaplarda verilmiş.
1 konu daha açmışsınız.
İnternet bağlantım zayıf olduğu için açtığımdan emin olamadım ve Hesaptada gözükmüyor farketmeden spam yapmışım
@24099 ve @Murat5038 hocalar sizlere destekte bulunmaya çalışmış. Onların istediklerini paylaşsanız aslında sorun çözülecek amma siz bilirsiniz.
Foruma baktığımda Akil hoca cevap vermemiş bende niye gözükmüyor nasıl iletişim kurabilirim onlarla ?

Yeni konular

Geri
Yukarı