Rehber WIN32PRIOritySeparation İle İşlemci Öncelik Değerini Değiştirme

Bilemiyorum hocam sistemden sisteme bile değişir ben de normalde en ince ayarlara bile dikkat eden bir insanım ve een küçük değişiklikte bile psikolojik bile olsa bir şeyler hissediyorum fakat bunda ben de bir şey hissedemedim.
Plasebo değil zaten hocamda belki bir servis ile çakışıyordur, Custom Windows kullanıyorum ben, zaten testlerde mouse hareketinden bile algılıyorsunuz. 26 Hex de bıraktım hepsini denedim en iyisi o benim içinde.

Bu değerlerin yapılmış benchmarkları yok mu? Bir dayanağı olması lazım. Bir de her sistem için neden farklı değer? Sonuçta Windows aynı Windows, değişen ne ki?

Bu değerlerin yapılmış benchmarkları yok mu? Bir dayanağı olması lazım. Bir de her sistem için neden farklı değer? Sonuçta Windows aynı Windows, değişen ne ki?

Hocam ekipmanlarınız gelişmişse hiçbir etkisi yok galiba çünkü çok denedim kaç defa format attıktan sonra da Windows 10 veya 11 de denedim ama ben fark hissedemedim yüksek ihtimalle bu ayar kötü ekipmana sahip kişiler için belki bir yararı olabilir.

Hocam ekipmanlarınız gelişmişse hiçbir etkisi yok galiba çünkü çok denedim kaç defa format attıktan sonra da Windows 10 veya 11 de denedim ama ben fark hissedemedim yüksek ihtimalle bu ayar kötü ekipmana sahip kişiler için belki bir yararı olabilir.
Sabahtan beri bende deniyorum, bir sonuca varamadım, garip.

Yeni konular

Geri
Yukarı