Win8'e Geçmeli miyim ?

Bu ön yargı nedir anlayamadım arkadaş! "Windows 8 kurarsam bilgisayarım yavaşlar mı?, oyunlar kasar mı?" bu soruları sormanız mantığa ters! Neden mi? Cevap çok basit, Windows 8 en yeni ve en gelişmiş işletim sistemi şuanda. 7'den daha az performanslı olsaydı bu işletim sistemi çıkar mıydı? Yeterince saçmalıyorsunuz. Sadece düşünseniz, cevabı bulacaksınız ancak düşünen kim?

Core 2 duo e6550 2.93 ghz, 2 gb tek modül 1333 mhz ram, gcs 41t anakart, onboard ekran kartı bu özellikteki sisteme 64 bit kurdum harika çalışıyor. Kesinlikle kurmalısın. Adam pentium 4' e kurmuş :D.

Core 2 duo e6550 2.93 ghz, 2 gb tek modül 1333 mhz ram, gcs 41t anakart, onboard ekran kartı bu özellikteki sisteme 64 bit kurdum harika çalışıyor. Kesinlikle kurmalısın. Adam pentium 4' e kurmuş :D.

Ben Acer Aspire One 751H netbook'uma kurdum ve Windows 7'den daha stabil çalışıyor.Tavsiye ederim

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı