Windows 8.1'e geçmeli miyim?

EmoStyle

Decapat
Daha fazla  
Selamünaleyküm arkadaşlar. İlk öncelikle sistem özelliklerim AMD Radeon HD 5450 1GB, 4 GB RAM, Intel Pentium Dual-Core Inside işlemci. Windows 7 64 Bit Ultimate'daydım, fakat Xbox Game Pass için Windows 10 yükledim. Ama durmadan mavi ekran vermeye başladı, o yüzden 8.1'e geçmeyi düşünüyorum. Mantıklı bir karar mıdır, ve kasmalar gider mi Windows 7'den daha mı iyidir kalitelidir? Ve mavi ekran sorunları geçer mi? Ve hâlâ güncelleme alıyor mu? Ben alıyor diye biliyorum. Bir de standart mı yoksa Single Language yoksa pro mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Onu biliyorum benim derdim xbox game pass değil giden game pass olsun sadece mavi ekrandan kurtulmak istiyorum sizce buna çözüm olurmu?
ve sizce sistemim 8.1 için idealmi dahamı hızlı olur ve mc gibi oyunlarda fps artışı olurmu?

Daha önceden Windows 8.1 kullandım evet stabil bir işletimsistemi fakat bazı programların desteği yok bu konuda sorun yaşayabilirsin onun dışında başlat menüsü yok ama clasic Shell gibi programlarla bunu halledebilirisn biraz Windows 10'a yakın içinde Store ayarlar falan var hala destek var 2023 kadar onun dışında gayet iyi bir işletimsistemi ama karar verme konusu sana kalmış.

Geri
Yukarı