Winamp ve FileZilla'nın eski sürümlerine nasıl ulaşılır?

kırmızıı

Centipat
Daha fazla  
Windows 7 de çok kastığı için Windows XP'ye geçtim.
( Windows 8'e falan geç demeyin PC kaldırmıyor)
Winamp ve FileZilla'nın eski sürümlerine ulaşmam lazım. Bildiğiniz bir eski sürüm arşivi var mı?

Winamp ve FileZilla'nın eski sürümlerine ulaşmam lazım. Bildiğiniz bir eski sürüm arşivi var mı?
Winamp yerine vlc kullanabilirsiniz. VLC codeclerle birlikte kurulduğu için çoğu dosya açılacaktır. İllaki winamp diyorsanız Winamp - Download Old Versions for Windows

Winamp yerine VLC kullanabilirsiniz. VLC codeclerle birlikte kurulduğu için çoğu dosya açılacaktır. İllaki winamp diyorsanız Winamp - Download Old Versions for Windows

Vallahi ben "tr.oldversion.com" diye bir siteden indirdikten sonra PC'nin boot süresi çok uzadı MSConfig'ten ayarladım gene uzadı antivirüs te yükleyemedim.

Winamp yerine VLC kullanabilirsiniz. VLC codeclerle birlikte kurulduğu için çoğu dosya açılacaktır. İllaki winamp diyorsanız Winamp - Download Old Versions for Windows

Ve aynen bu site format atmak zorunda kaldım.

Vallahi ben "tr.oldversion.com" diye bir siteden indirdikten sonra PC'nin boot süresi çok uzadı MSConfig'ten ayarladım gene uzadı antivirüs te yükleyemedim.

Ve aynen bu site format atmak zorunda kaldım.
Bilmiyorum artık. Ben bu sitedekilerini kullanıyorum sanal makinede. Ne kazma oluşturdu ne yavaşlama ne de geç açılma sorunu. XP sisteminizle uyumlu olmadığından kaynaklanıyor olabilir.

Ben halen June 8, 1999 2.23 sürümünü kullanıyorum. Windows 10'da da sorunsuz çalışıyor:
İçinde MQ Science v2 skin de var, eski Windows 95 Plus zamanından seslerini ve renklerini sevdiğim Windows Theme şekilli.

Bilmiyorum artık. Ben bu sitedekilerini kullanıyorum sanal makinede. Ne kazma oluşturdu ne yavaşlama ne de geç açılma sorunu. XP sisteminizle uyumlu olmadığından kaynaklanıyor olabilir.

Bilmiyorum fakat boottan kastığım şifreyi girdikten sonra idi bildiğin 5 saniyede açılan PC 30 saniyeye uzadı.

Ben halen june 8, 1999 2.23 sürümünü kullanıyorum. Windows 10'da da sorunsuz çalışıyor:
İçinde mq science V2 skin de var, eski Windows 95 Plus zamanından seslerini ve renklerini sevdiğim Windows theme şekilli.

Tamam antivirüsten sonra denerim FileZilla içinde var mı?

Ben halen june 8, 1999 2.23 sürümünü kullanıyorum. Windows 10'da da sorunsuz çalışıyor:
İçinde mq science V2 skin de var, eski Windows 95 Plus zamanından seslerini ve renklerini sevdiğim Windows theme şekilli.

Tamam antivirüsten sonra denerim FileZilla içinde var mı?

Yok, ben sadece winamp hayranıyım, o var.
Dosya indirme için jdownloader2 öneririm.

Tamam denerim ama her şeyden önce antivirüs kuracağım vallaha.

Ev kullanımı için XP sorun olmaz ama internet için tehlikeli biraz. Onun yerine düşük güç isteyen Linux sürümleri en son güncel Firefox sürümlerini çalıştırır:
Linux Mint Xfce, Zorin OS, Pepermint OS

Zaten ben Kali Linux kuracağım sadece DOS oyunlarını çalıştırmak ve normal kullanmak için XP kurdum onun dışında zaten genellikle Windows daha fazla güç istediği için YouTube'a bile kaliden bakıyordum bu arada av olarak da F-prot kuracağım.

Geri
Yukarı