Windows 0x000000f hatasi

Hd6850

Hectopat
Makaleler
2
Dostlar hard disk kullanıyorum. Yakinlarda herhangi bir BIOS ayarları ile oynamadım. Bilgisayari kapatmıştım, sonra geri açtığımda böyle yazdı. Ne yapmalıyım?
@Eray T @Vavien.
@Enes3078
Dostlar bilen birisi yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteminiz UEFI ise aşağıdaki rehber ile bootloader'ı onarabilirsiniz.

Bu arada etiketiniz gelmemiş düzenleyip yazdığınız için. Haberiniz olsun.

Sisteminiz UEFI ise aşağıdaki rehber ile Bootloader'ı onarabilirsiniz.

Bu arada etiketiniz gelmemiş düzenleyip yazdığınız için. Haberiniz olsun.

Maalesef UEFI desteği yok sanırım anakartım P5G41.
@Enes3078 elimde Windows 10 yüklü USB var lakin ondan format atmadım. Bilgisayardaki önemli parçaları önceden yedekledim format atabilirim aslında.

O halde aşağıdaki videodan yararlanabilirsiniz. Sorun çözülürse belirtmeyi unutmayın lütfen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O halde aşağıdaki videodan yararlanabilirsiniz. Sorun çözülürse belirtmeyi unutmayın lütfen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

0x000000f hatası alıyorum 0x0000000e değil.

1. bilgisayarınızı açın ve bir Windows 10 yükleme / kurtarma medyasından önyükleme.
2. Windows kur ekranında, komut istemine erişmek için üst karakter + F10 tuşlarına basın veya ileri –> bilgisayarınızı onarma –> sorun giderme –> gelişmiş seçenekler –> komut istemi 'niseçin.
3. komut istemine aşağıdaki komutları sırayla yazın:

• bootrec /fixmbr
  • bootrec /fixboot
  • bootrec /scanos *
* Not: "bootrec /scanos" komutunu yürüttükten sonra, "tanımlanan toplam Windows yüklemeleri = 0" komutunu alırsanız, sonraki adıma geçmeden önce aşağıdaki komutları verin:

• Bcdedit /export C:\bcdbackup
    • C:
    • CD önyükleme.
    • Attrib bcd -s -h –r
    • Ren C:\önyükleme\bcd bcd.old
4. önyükleme yapılandırma verilerini yeniden oluştur:

• bootrec /rebuildbcd
5. önyükleme listesine yükleme eklemek için "a" tuşuna basın ve enter tuşuna basın.
6. tüm pencereleri kapatın ve bilgisayarınızı yeniden başlatın.

1. bilgisayarınızı açın ve bir Windows 10 yükleme / kurtarma medyasından önyükleme.
2. Windows kur ekranında, komut istemine erişmek için üst karakter + F10 tuşlarına basın veya ileri –> bilgisayarınızı onarma –> sorun giderme –> gelişmiş seçenekler –> komut istemi 'niseçin.
3. komut istemine aşağıdaki komutları sırayla yazın:

• bootrec /fixmbr
  • bootrec /fixboot
  • bootrec /scanos *
* Not: "bootrec /scanos" komutunu yürüttükten sonra, "tanımlanan toplam Windows yüklemeleri = 0" komutunu alırsanız, sonraki adıma geçmeden önce aşağıdaki komutları verin:

• Bcdedit /export C:\bcdbackup
    • C:
    • CD önyükleme.
    • Attrib bcd -s -h –r
    • Ren C:\önyükleme\bcd bcd.old
4. önyükleme yapılandırma verilerini yeniden oluştur:

• bootrec /rebuildbcd
5. önyükleme listesine yükleme eklemek için "a" tuşuna basın ve enter tuşuna basın.
6. tüm pencereleri kapatın ve bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Merhaba 1.kısmı anlayamadım biraz daha açıklar mısınız?

Bir fark yok. Lütfen dediğimi uygulayıp sorunun çözülüp çözülmediğini belirtin :)

Tamamdır hocam deneyeceğim.

14454582_1171864409518704_263464200_n.jpg

Hata böyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı