Çözüldü Windows 10 0x800F0905 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yavinas

Kilopat
Yer
İzmir
Güncelleştirmeleri yüklerken bazı sorunlar oluştu, ancak daha sonra yeniden deneyeceğiz. Bunu görmeye devam ederseniz ve bilgi için Web'de arama yapmak ya da destek birimine başvurmak isterseniz bu yardımcı olabilir: (0x800F0905) hatası alıyorum. Nasıl düzeltebilirim? Güncelleme her seferinde iniyor. F.

Ekran Alıntısı.PNG

Fakat kurulmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Herhangi disk klonlama falan yapmışmıydın peki. Bende temiz kurulumu deneyecektim iyi ki söylediniz birşey farketmeyecek demek ki. Teşekkürler. Sinir bozucu bir durum.
Yok hayır bir şey yapmadım. Sıradan günlük kullanım. Tikim olduğu için (Hep güncel olma isteği) her gün bakar kontrol ederim. Başka şeyler sorunsuzca kurulurken bu takıldı. Hatalı belli ki. İlerde bir hotfix güncellemesi getirebilirler, düzelebilir bu durum. Şu anlık yapılacak hiçbir şey yok. Varsa da daha çıkmadı.
sfc /scannow dener misiniz? Bir de bunun hangi güncelleme olduğunu bilmek iyi olurdu. Bir yerlerde KB ile başlayan bir kod görürseniz konuda paylaşın.
Ekran Alıntısı.PNG

sfc /scannow dener misiniz? Bir de bunun hangi güncelleme olduğunu bilmek iyi olurdu. Bir yerlerde KB ile başlayan bir kod görürseniz konuda paylaşın.
Ekran Alıntısı.PNG

" C:\Windows\SoftwareDistribution\Download " dizinindeki her şeyi silip tekrar deneyin.
Dediğinizi yaptım. Değişen birşey yok maalesef.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı