Windows 10 %100 CPU kullanımı ve yavaş açılma sorunu

Sorun HDD. Benimde öyle oluyordu ama pc ilk açıldığında sonra düzeliyordu. 400 TL verip SSD aldıktan sonra sistemi SSD kurup HDD formatladıktan sonra artık olmuyor. Çözüm SSD + Format

Merhaba, sorun devam etmekte midir ? Eğer İstanbul yaşıyorsan ben Kartal 'da oturuyorum al gel şu kasayı söküp takıp bakalım ona göre.

Merhaba, sorun devam etmekte midir ? Eğer İstanbul yaşıyorsan ben Kartal 'da oturuyorum al gel şu kasayı söküp takıp bakalım ona göre.
Sorun devam etmekte fakat ümidimi kestim ben, ve elinizde am2+ soket anakart, ddr2 800 mhz ram, soğutucu, işlemci falan mevcut mu ki o şekilde bir test yapacağız?

Windows 10'u bu kadar övüyorlar ama bence Vista'dan sonra ikinci ağır işletim sistemidir. Microsoft'un çıkardığı en güzel işletim sistemleri (Tabii ki, yeni teknolojileri haliyle desteklemiyor) Windows 7 ve atası XP!

Windows 10'u bu kadar övüyorlar ama bence Vista'dan sonra ikinci ağır işletim sistemidir. Microsoft'un çıkardığı en güzel işletim sistemleri (Tabii ki, yeni teknolojileri haliyle desteklemiyor) Windows 7 ve atası XP!
Windows 10 da gayet iyi bir işletim sistemi ve benim sorunum daha çok donanım kaynaklı gibi görünüyor.

Bende windows 10'a geçiğimde aynı sorunları yaşamıştım fakat forumdaki bir arkadaş bilgisayarı bir kaç saat kendi haline bırakmamı ve windows arkadaki işlemlerini bitirince düzeleceğini söyledi gerçekten de öyle oldu bence temiz bir win 10 atıp format sonrası kendi updatelerini yapması için biraz kendi halinde çalışması gerekiyor benim sorunum böyle çözülmüştü...

Bende windows 10'a geçiğimde aynı sorunları yaşamıştım fakat forumdaki bir arkadaş bilgisayarı bir kaç saat kendi haline bırakmamı ve windows arkadaki işlemlerini bitirince düzeleceğini söyledi gerçekten de öyle oldu bence temiz bir win 10 atıp format sonrası kendi updatelerini yapması için biraz kendi halinde çalışması gerekiyor benim sorunum böyle çözülmüştü...
4 gün açık bıraktım..

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı