Windows 10 %100 CPU kullanımı

Yani zaten HDD ile Windows 10 kullanmanız zaten başlı başına sorun Windows'a laf ediyorsunuz 8.1 sl kullanın.

Windows 8.1 sl 3 sene boyunca kullandım ve artık Windows'un sürüm yükseltme politikası olarak gördüğüm lisansımı iptal etme sorunu yüzünden geçtim 10'a, lisansım laptopla gelen OEM lisans (anakarta gömülü) lakin günlerden bir gün baktım lisans iptal edilmiş (lisans orijinaldir korsan değil) ve etkinleştir yazılarından bıktım, mecbur 10'a geçtim.

3210M vardı bende de aynı sorun vardı %100 kullanım 240GB SSD taktım termal bakımlarını yaptım yeni gibi oldu PC 8 saniyede açılıyor SSD şart (sorun çözüldü bunları yaptıktan sonra)

Evet bende de aynı sorun var.

Microsoft koyar 1000 TL'ye key ama bir türlü optimizasyon yapamaz değişik.
3210M vardı bende de aynı sorun vardı %100 kullanım 240GB SSD taktım termal bakımlarını yaptım yeni gibi oldu PC 8 saniyede açılıyor SSD şart (sorun çözüldü bunları yaptıktan sonra)

SSD şart gibi duruyor ama en az 3 ay daha HDD ile yola devam, aslında benim sorunum HDD ile değil işlemci sıkıntı yaratıyor, yoksa bende depolama sıkıntısı yok.

Bende de aynı sorun var. Laptopta hiçbir program oyun vs açık değilken fanlar cayır cayır dönüyor. Sonra görev yöneticisine girdiğim zaman anlık kullanım %100 görünüyor ve yavaşça düşüyor, aynı şekilde fanlar da yavaşlıyor. Görev yöneticisini kapattığım gibi tekrar hızlanıyor. Kaç kere bir sürü programla virüs taraması yaptım fakat herhangi bir şey bulamadılar.(Mining virüsünden şüphelenmiştim). Çözüm olarak görev yöneticisini açıyorum, seçenekler> simge durumuna küçült'e tik attım. Görev yöneticisini alta aldığımda sağ altta açık olarak duruyor, gözüme de takılmıyor.

Bende de aynı sorun var. Laptopta hiçbir program oyun vs açık değilken fanlar cayır cayır dönüyor. Sonra görev yöneticisine girdiğim zaman anlık kullanım %100 görünüyor ve yavaşça düşüyor, aynı şekilde fanlar da yavaşlıyor. Görev yöneticisini kapattığım gibi tekrar hızlanıyor. Kaç kere bir sürü programla virüs taraması yaptım fakat herhangi bir şey bulamadılar.(Mining virüsünden şüphelenmiştim). Çözüm olarak görev yöneticisini açıyorum, seçenekler> simge durumuna küçült'e tik attım. Görev yöneticisini alta aldığımda sağ altta açık olarak duruyor, gözüme de takılmıyor.
Mis gibi mining virüsü yemişsin. Onları asla antivirüs bulamaz. Artık virüs nasıl gizleniyorsa bulunmuyor.

Defender Control ile Windows Defender'i devre dışı bırak, hizmetlerden Sysmain ve Windows Search hizmetlerini devre dışı bırak.

Bende laptop kullanıyorum görev yöneticisini ilk açtığımda % 100 gözüküyor sonra normal değerine düşüyor yani bu normal bir şey diye biliyorum. İşlemcim i5 7200u.

Bende de aynı sorun var. Laptopta hiçbir program oyun vs açık değilken fanlar cayır cayır dönüyor. Sonra görev yöneticisine girdiğim zaman anlık kullanım %100 görünüyor ve yavaşça düşüyor, aynı şekilde fanlar da yavaşlıyor. Görev yöneticisini kapattığım gibi tekrar hızlanıyor. Kaç kere bir sürü programla virüs taraması yaptım fakat herhangi bir şey bulamadılar.(mining virüsünden şüphelenmiştim). Çözüm olarak görev yöneticisini açıyorum, seçenekler> simge durumuna küçült'e tik attım. Görev yöneticisini alta aldığımda sağ altta açık olarak duruyor, gözüme de takılmıyor.

Mining virüsü yemişsin görev yöneticisini açtığında kendisini gizliyor bende bu sorunu yaşamıştım Kaspersky MBAM ile tarat ama bazen silemiyor ben daha yeni bu durumdan dolayı format attım bilgisayara çok kötü bir durum.
Bende laptop kullanıyorum görev yöneticisini ilk açtığımda % 100 gözüküyor sonra normal değerine düşüyor yani bu normal bir şey diye biliyorum. İşlemcim i5 7200u.

Mining virüsü yemişsin görev yöneticisini açtığında kendisini gizliyor bende bu sorunu yaşamıştım Kaspersky,MBAM ile tarat ama bazen silemiyor ben daha yeni bu durumdan dolayı format attım bilgisayara çok kötü bir durum.

Mining virüsü yemişsin görev yöneticisini açtığında kendisini gizliyor bende bu sorunu yaşamıştım Kaspersky MBAM ile tarat ama bazen silemiyor ben daha yeni bu durumdan dolayı format attım bilgisayara çok kötü bir durum.

Mining virüsü yemişsin görev yöneticisini açtığında kendisini gizliyor bende bu sorunu yaşamıştım Kaspersky,MBAM ile tarat ama bazen silemiyor ben daha yeni bu durumdan dolayı format attım bilgisayara çok kötü bir durum.
Kasperskyla tarattım hocam bulamadı bir şey. Format atınca düzeldi mi peki?

Geri
Yukarı