Windows 10 %100 HDD Kullanımı Sorunu

strassen98

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba ben yaklaşık 1 ay önce kadar bir SSD aldım içine windows 10 GTA 5 ve bir kaç oyun daha kurdum eski HDD'deki oyunlarıda steamden lokasyon seçerek oynanabilir hale getirdim ve onun içinde de bir windows 10 duruyor format atmadım. Bu eski hard diskim arada sırada durduk yere %100 oluyor ve bilgisayarı sıkıntıya sokuyor reset atmak zorunda kalıyorum. Neden böyle bir şey oluyor olabilir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba ben yaklaşık 1 ay önce kadar bir SSD aldım içine windows 10 GTA 5 ve bir kaç oyun daha kurdum eski HDD'deki oyunlarıda steamden lokasyon seçerek oynanabilir hale getirdim ve onun içinde de bir windows 10 duruyor format atmadım. Bu eski hard diskim arada sırada durduk yere %100 oluyor ve bilgisayarı sıkıntıya sokuyor reset atmak zorunda kalıyorum. Neden böyle bir şey oluyor olabilir ?

Daha önce benimde başıma geldi. Çoğu kişinin başınada gelmiştir. Eski harddiskinde kötü ve bozuk dosyalar mevcuttur ve bu yüzden bilgisayarını kasıyordur.

6d2292e99d9ae9e5667129901f3821d0.jpg

Hard Disk Sentinel programını bilgisayarınıza kurup Hard Diskin durumuna göz atın ve bize bir resim yollayın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı