Windows 10 1607 Single Language 2 GB RAM performans nasıl olur?

Sizin RAM seviyeniz düşük olduğu için kullanım buradaki görselden biraz daha düşük olacaktır. Sanal bellek açmanızı tavsiye ederim.

1655032177824.png

Tamam hocam o zaman kurayım zaten 2. işletim sistemi olarak kuracağım oyunlarda falan sıkıntı olursa 3.işletim sistemi olarak LTSB sürümünü kurarım.
Kolay gelsin.

Windows 10 1607 Single Language kurmak istiyorum (64 Bit ) kasarmı oyunlarda sorun çıkarır mı? Sistem: Celeron N2840 2 GB RAM. HDD 500GB Intel HD Graphics.

Hocam LTSB sürümünü NTLite ile kendiniz modlayabilirsiniz ya da bir tane Enderman'in Tiny 10 diye modlamıştı bir ara.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam LTSB sürümünü NTLite ile kendiniz modlayabilirsiniz ya da bir tane Enderman'in tiny 10 diye modlamıştı bir ara.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Windows 10 1607 LTSB 64 bit nereden bulunur? hocam bu konudaki bir arkadaş atmış onu indiriyorum sizin dediğinizi de denerim.

Windows 10 1607 Single Language kurmak istiyorum (64 Bit ) kasarmı oyunlarda sorun çıkarır mı? Sistem: Celeron N2840 2 GB RAM. HDD 500GB Intel HD Graphics.
Bende 3 gb ram var şu anlık iyi chrome girince ram kullanımı artyo.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    40,1 KB · Görüntüleme: 34
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    173,4 KB · Görüntüleme: 34

Yeni konular

Geri
Yukarı