Windows 10 1709 Update Sonrası Donma Sorunu

Urien

Kilopat
Daha fazla  
Windows 10 1709 update yaptım, keşke yapmasaydım. Masaüstünde sağ click ve refresh yaparken saniyelik donma oluyor, nasıl düzeltebilirim?

Aynı güncellemeyi bende yaptım, bende herhangi bir sorun yok. Hatta dediğin sorun yok. Acaba bana farklı sana farklı mı gönderdi:ROFL: Sorun Windows'ta değil. Önce bunu kafandan atmalısın. Başka bir problem yoksa saniyelik donmada herhangi bir problem yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı güncellemeyi bende yaptım, bende herhangi bir sorun yok. Hatta dediğin sorun yok. Acaba bana farklı sana farklı mı gönderdi:ROFL: Sorun Windows'ta değil. Önce bunu kafandan atmalısın. Başka bir problem yoksa saniyelik donmada her hangi bir problem yok.
Başka bir problem yok ama update yapmadan önce saniyelik donma olmuyordu.

Bazen bu tür büyük güncellemeler "yükseltme" yapıldığında, sorunlar oluşturabiliyor.
Son sürümü (1709) temiz kurulum yaptığınızda sorununuz düzelecektir.

Bende de Monster Abra a5 v9.2.1 var. Güncellemeden sonra bende de aynı donma problemi yaşandı. Monster'ın müşteri hizmetlerini aradım sıkıntının Windows kaynaklı olduğunu söylediler. Öncesinde temiz kurulum yaptığım halde düzelmemişti. Şimdi Windows'un yeni güncellemesini bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Araştırmalarım sonucu birçok kişide aynı sorun var. Benim problemim de aynı ve ne yaptımsa sorunu çözemedim. Bilir kişilerden bi' açıklama bekliyorum. Sorunu çözen var mı?

Bazen bu tür büyük güncellemeler "yükseltme" yapıldığında, sorunlar oluşturabiliyor.
Son sürümü (1709) temiz kurulum yaptığınızda sorununuz düzelecektir.

Katılıyorum. Yükseltme yapınca genellikle performans ve yazılım hataları oluyor. Temiz kurulum iyidir her zaman (y)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı