Windows 10 1803 güncellemesi

Zireael14

Kilopat
Yer
Kadıköy
Şu an iniyor. Umarım hata çıkmaz, bazı kullanıcılar inerken hata oldu diyor bazıları kurduktan sonra performans kaybı yaşamaya başladım diyor, inşallah bende bir sıkıntı çıkmaz. Hayırlısı neyse o olsun.
Biraz geç oldu ama neyse.

İndirdim ben ama günde 2 sefer PC donuyor takılıp kalıyor reset atmadan düzelmiyor. Böyle bir sıkıntı yaşıyorum bilginiz olsun.

Ben de 30 Nisanda sürüm 1803'e güncelledim. İki gündür hiç problemsiz kullanmaktayım. 1709'a göre daha stabil ve hızlı.

Bilgisayar açılırken biraz kasması ve stereo Karışımı'nın çalışmaması dışında sorun yaşamıyorum. İlk kasma bittikten sonra bilgisayar daha hızlı çalışıyor.

Artık korka korka güncelliyoruz. Şöyle sorunlar olmasa çok iyi olur. Sorun olur diye yapamayan çok kişi var. 1 ay sonra alt sürüme destek de kalkacak. Güncelledim ben. Hayırlısı artık.

Bilgisayar ilk açılışta şifre girme ekranında kasma oluyor ve oyun esnasında ani FPS drop yaşıyorum. Umarım en kısa sürede düzelir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı