Windows 10 1803 Güncellemesi Yapılmalı mı?

AlihanTR/01

Decapat
Arkadaşlar laptopa format attım ve Windows sürümü 1511. 2015'e ait bir güncelleme bu sürüm. Windows 10'u 1803'e yükseltmeli miyim? Oyun oynamıyorum. Bilgisayarda ders yapıyorum ve film izliyorum, güncelleme yapmalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapılmaması için bir sebep yok.

Arkadaşlar laptopa format attım ve Windows sürümü 1511. 2015'e ait bir güncelleme bu sürüm. Windows 10'u 1803'e yükseltmeli miyim? Oyun oynamıyorum. Bilgisayarda ders yapıyorum ve film izliyorum, güncelleme yapmalı mıyım?
O zamanlardan bu zamana birkaç şey değişti. Ayrıca 1803 geçilmesi yararına olacaktır. Geçmemek için sebebin yok oyun oynamıyorsun zaten geçebilirsin.

Buna ek olarak neden 2015 yılının sürümünü kullanıyorsunuz ? Hiç değilse 1709 falan kullananın.
Format attıktan sonra 1511 sürümüne geldi tekrar attım yine aynı sürüm geldi.

O zamanlardan bu zamana birkaç şey değişti. Ayrıca 1803 geçilmesi yararına olacaktır. Geçmemek için sebebin yok oyun oynamıyorsun zaten geçebilirsin.

Youtubede kasıyor bilgisayar geç açılıyor filan. %100 disk hatası alan falan var ondan sordum.
Arkadaşlar şuan PC sorunsuz ve hızlı yine de güncelliyim mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı