Windows 10 1803 klasör sesleri çıkmıyor

FCLivorno

Hectopat
Yer
Leningrad
Ses yükseltmedeki ses seviyesinin sesi ve klasörde açış ve ilerleyiş sesleri çıkmıyor? Bunun sebebi nedri bilen var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm
Ya 3 saattir uğraşıyorum bir türlü sorunları düzeltemedim. Format atıyorum ama sürekli önceden yaptığım ayarlar çıkıyor ''kurtarma'' diye bir bölüm var silemedim bir türlü. Windows 7 kurarak silemeye çalıştım ama sanki SSDye yerleşmiş gibi Windows 7 formatından sonra Windows 10 kuruyorum ama yine yaptığım ayarlar silinmiyor. Ne yaptıysam olmadı. Neyse onu geçtik ses sorunu formatla düzeldi ama şimdi de internet hızım düşük çıkıyor. Ya ne gıcık işler sinir etti beni ya! 35 MB olan hız şu an 20 MB görünüyor.
Hesapla giriş yaparsan ayarlarını hatırlıyor ona göre ayarlıyor. Güncelleme yüklüyor olabilir.
Güncel olan sürücüyü ben de yükledim. Ama dedğim gibi sesle ilgili bir sorun yok bence sorun Windows 10'da gibi. Yoksa neden sadece bu sesler yok olsun diğer sesler sorunsuz çalışsın ki? Şu an epey uykususuzum ve her şey zor geliyor bana :)
Display Driver Uninstaller (DDU) burdan ses sürücüsünü kaldır güvenli moddan yap.
Programı indiriyorum şu an. Nasıl kullanılıyor anlamadım?

Dosya Ekleri

• Yeni Microsoft PowerPoint Sunusu.jpg
    Yeni Microsoft PowerPoint Sunusu.jpg
    28,5 KB · Görüntüleme: 71
  • Yeni Microsoft PowerPoint Sunusu53535.jpg
    Yeni Microsoft PowerPoint Sunusu53535.jpg
    37,9 KB · Görüntüleme: 49
Son düzenleyen: Moderatör:
Güncel olan sürücüyü ben de yükledim. Ama dedğim gibi sesle ilgili bir sorun yok bence sorun Windows 10'da gibi. Yoksa neden sadece bu sesler yok olsun diğer sesler sorunsuz çalışsın ki? Şu an epey uykususuzum ve her şey zor geliyor bana :)

Programı indiriyorum şu an. Nasıl kullanılıyor anlamadım?
Uygulamayı açın açılıyor. (İkinci resim) İşi sağlama almak lazım.

Uygulamayı açın açılıyor. (İkinci resim) İşi sağlama almak lazım.
Tamam tıkladım güvenli modda da açtım PC'yi bu sefer 4 rakamlı olan şifrem değişti ve mail adres şifremle açabildim? Realtek'i seçtim kaldırdım ama hiçbir şey değişmedi?
Şimdi bir de şifre sorunu oluştu :) 4 rakamlı şifremle açamıyorum ? Hiç uğraşmasaydık keşke ya başka sorun olacağını biliyordum zaten :) Bunu nasıl düzelteceğim şimdi? Kapatıp açıyorum sürekli olarak mail şifresi istiyor. İyice gitti sistem.
..
..
Neyse ben format atıp düzeltirim durumu. Başka çözüm yok gibi.

Tamam tıkladım güvenli modda da açtım PC'yi bu sefer 4 rakamlı olan şifrem değişti ve mail adres şifremle açabildim? Realtek'i seçtim kaldırdım ama hiçbir şey değişmedi?
Şimdi bir de şifre sorunu oluştu :) 4 rakamlı şifremle açamıyorum ? Hiç uğraşmasaydık keşke ya başka sorun olacağını biliyordum zaten :) Bunu nasıl düzelteceğim şimdi? Kapatıp açıyorum sürekli olarak mail şifresi istiyor. İyice gitti sistem.
Oturum açma kısmından yapabilirsin. Ordan oturum açma seçeneğine tıkla. Ordan PIN'i seç. Sadece klasör sesimi yok?

Oturum açma kısmından yapabilirsin. Ordan oturum açma seçeneğine tıkla. Ordan PIN'i seç. Sadece klasör sesimi yok?
Klasör sesleri ve ses seviyesinden çıkan ses. Sesin düzeyini anlamaya yarayan. Yok sadece şifre de değil sorun biraz tuhaflaştı PC. Sayfalar zor açılıyor. Takılmalar olmaya başladı o işlemden sonra.

Hocam klasik olacak ama temiz kurulum atmanı öneririm 1809'u dene.
Ya 3 saattir uğraşıyorum bir türlü sorunları düzeltemedim. Format atıyorum ama sürekli önceden yaptığım ayarlar çıkıyor ''kurtarma'' diye bir bölüm var silemedim bir türlü. Windows 7 kurarak silemeye çalıştım ama sanki SSD'ye yerleşmiş gibi Windows 7 formatından sonra Windows 10 kuruyorum ama yine yaptığım ayarlar silinmiyor. Ne yaptıysam olmadı. Neyse onu geçtik ses sorunu formatla düzeldi ama şimdi de internet hızım düşük çıkıyor. Ya ne gıcık işler sinir etti beni! 35 MB olan hız şu an 20 MB görünüyor.

Ya 3 saattir uğraşıyorum bir türlü sorunları düzeltemedim. Format atıyorum ama sürekli önceden yaptığım ayarlar çıkıyor ''kurtarma'' diye bir bölüm var silemedim bir türlü. Windows 7 kurarak silemeye çalıştım ama sanki SSDye yerleşmiş gibi Windows 7 formatından sonra Windows 10 kuruyorum ama yine yaptığım ayarlar silinmiyor. Ne yaptıysam olmadı. Neyse onu geçtik ses sorunu formatla düzeldi ama şimdi de internet hızım düşük çıkıyor. Ya ne gıcık işler sinir etti beni ya! 35 MB olan hız şu an 20 MB görünüyor.
Hesapla giriş yaparsan ayarlarını hatırlıyor ona göre ayarlıyor. Güncelleme yüklüyor olabilir.

Çözüm
Peki biraz bekleyip denerim. 1809 yüklesem yine aynısı mı olur?
..
...
Halen hız aynı. Neredeyse 1 saat oldu ama değişen bir şey yok hızda. Yarın da kontrol ederim artık yatayım. İyi geceler , teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı