Windows 10 1803 update kurulmalı mı?

Giray6161

Kilopat
Daha fazla  
Windows 10'a geçmeyi planlıyordum fakat birçok kişi yeni güncelleme ile sorunlar yaşamaya başlamış bu yüzden biraz tedirgin oldum. Ama dikkatimi çeken nokta gördüğüm konularda kullanılan sistemler hep laptop, masaüstü bilgisayarlarda sorun yaşayan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece laptopta sorun yaşanmıyor. Her şeyi düzgün yaptığınızdan emin olun ve kurulumu yapın. Bir sorun çıkarsa zaten yardımcı oluyoruz.

Windows 10'a geçmeyi planlıyordum fakat birçok kişi yeni güncelleme ile sorunlar yaşamaya başlamış bu yüzden biraz tedirgin oldum. Ama dikkatimi çeken nokta gördüğüm konularda kullanılan sistemler hep laptop, masaüstü bilgisayarlarda sorun yaşayan var mı?
Hocam ben yaptım o updateyi. Benim programların çoğunu bozdu. Logitechten tutun da Steam idle mastera kadar. Hepsinde machine debug manager hatası almaya başladım. Programlar yavaş çalışır oldu. Şimdi de nvidianın güncellemesini alamıyorum, görev zamanlayıcı açılmıyor hiçbir şekilde. YAni en az 1-2 ay daha bekleyin, adam akıllı güncellesinler şunu sonra atın atacaksanız.

Sadece laptopta sorun yaşanmıyor. Her şeyi düzgün yaptığınızdan emin olun ve kurulumu yapın. Bir sorun çıkarsa zaten yardımcı oluyoruz.
Teşekkür ederim zaten OEM anahtar alıp baştan temiz kurulum yapacam. İnşallah bir sorun yaşamam yaşarsam siz varsınız biliyorum :)
Hocam ben yaptım o updateyi. Benim programların çoğunu bozdu. Logitechten tutun da Steam idle mastera kadar. Hepsinde machine debug manager hatası almaya başladım. Programlar yavaş çalışır oldu. Şimdi de Nvidia'nın güncellemesini alamıyorum. Görev zamanlayıcı açılmıyor hiçbir şekilde. Yani en az 1-2 ay daha bekleyin, adam akıllı güncellesinler şunu sonra atın atacaksanız.

İşte ben de bunlardan korkuyorum ama hiç sorun yaşamayanalr da var. Bir yerde bi terslik var ama ne acaba?
Ben sorun yaşamıyorum.
Sizin gibi çok arkadaş var şanslısınız sanırım :)

Bu sürümde abartıldığı kadar sorun yok. Sistem çok fazla update aldıysa, çöp yazılımlar ile iyice şişmişse sorunlar yaşanması doğal. Ayrıca bu tarz güncellemeleri update ile değil. Temiz kurulum ile yapmak daha mantıklı.

Bu sürümde abartıldığı kadar sorun yok. Sistem çok fazla update aldıysa, çöp yazılımlar ile iyice şişmişse sorunlar yaşanması doğal. Ayrıca bu tarz güncellemeleri update ile değil. Temiz kurulum ile yapmak daha mantıklı.
Hocam ben temiz kurulum yapmayı düşünüyorum da, şimdi bir şey soracağım size. Bu Windows'un sitesinden indirdiğim dosyayı açınca da otomatik olarak Windows'u yüklüyor sıfır olarak. Sonrasında Ccleaner'dan eski Windows verilerini siliyorum ben. Bunun zararı var mıdır? Temiz kurulumdan çok farkı olur mu?

Hocam ben temiz kurulum yapmayı düşünüyorum da, şimdi bir şey soracağım size. Bu Windows'un sitesinden indirdiğim dosyayı açınca da otomatik olarak Windows'u yüklüyor sıfır olarak. Sonrasında Ccleaner'dan eski Windows verilerini siliyorum ben. Bunun zararı var mıdır? Temiz kurulumdan çok farkı olur mu?
Olur. Bu temiz kurulum olmaz. ISO dosyasını Rufus ile USB yazdırın ve sistemi USB'den boot edin. Sonra tüm HDD bölümlerini silip yeniden oluşturun.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı