Windows 10 1809 Güncellemesi Microsoft'un Başına Bela Oldu

9f7b383ae6f2b0253b9244106a2264e717f344ef.jpeg

Ekim güncellemesi olarak karşımıza çıkan ama bazı hatalarından dolayı geri çekilen ve geçen günlerde tekrardan yayınlanan Windows 10 1809 güncellemesinde bir hata daha fark edildi.

Ağ problemlerine giren bu sorun F5 VPN hakkında. Bu ağ hizmetini kullanırken kullanıcıların kesinti yaşayabileceğini Microsoft kabul etti. Düzeltmeler için çalışmalar başlatılmış.

Microsoft, ağ tünelini kullanmak için BIG-IP APM ağ erişim profilini ayarladıktan sonra ağ erişiminin kaybedilebileceğini ve kullanıcıların BIG-IP Edge Client veya istemci cihazından bir Internet tarayıcısı kullanarak bir ağ erişim oturumu kurmaya çalışabileceklerini söylüyor.

Kısa sürede bir güncelleme ile düzeltilebileceği tahmin ediliyor fakat şirket tam tarih vermiş değil.

Şunu bir Microsoft anlasa. 1809 sürümünden aşağı versiyonlara da 2019'da destek kesilecekmiş. Haberiniz olsun.
Zateb alt sürümler kullanmıyorum onlae daha beter.
Notebook cihazdımda 5400 RPM HDD var diye yavaş diyordum SSD alırım düzelir güzelce kullanırım diyordum SSD aldım 6 ay oldu sistem hızlandı ama hatalarla uğraşıyorum şimdide.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı