Windows 10 1903 04 Olumlu Deneyimim

Bende dün güncelledim. Daha açılmıyor laptop. SSD BIOS'ta gözükmüyor.
Yahu sizin sorun ile 1903 arasında ne bağ var hocam? Kaldı ki 1903 Windows Update'e gelmedi bile... Güncelleme yaptığınız sürümü bile bilmeden 1903 sorunlu diyorsunuz.

Aynı sürüm olabilir. Aynı görünüyor ve aynı şekil de kullanılıyor olabilir. Ancak hala ön izleme sürümü. Tamamlanmamış. Belki bir eksiği veya başka bir problemi olabilir. Aman bir şey olmaz derseniz siz bilirsiniz. :)
Arkadaşlar istemeden yanlış bilgilendirme de bulunmuşum. Kusura bakmayın. Ben Windows 10 1903 sürümünü hala ön izleme sürümü zannediyordum. İnsanları bilerek yanlış bilgilendirmek istemedim.

An itibariyle Yaklaşık 10 gündür Windows 10 1903 05 ( İS Derlemesi 18362.116 ) kullanıyorum.
10 gündür mavi ekran hatası almadım. İki Senedir düzen tutmayan sistemim 10 gündür düzenli şekilde çalışıyor. Tabiki buna tek başına son sürüm Windows 10 etken değildir. Bunun yanında güncel BIOS, güncel sürücüler de dahildir. Bilginize.
15 haziran itibariyle 1803 sürümüne geçiş yaptım. Son günlerde her noktada kasılmalar, gecikmeler ve hatalar yaşadım. Format atıp sürücüleri günellesemde bir süre sonra yine benzeri durumlar gerçekleşti. Bu gün ile beraber 1903 ile birlikteliğimizin sonuna geldim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı