Windows 10 1903 Driver sorunu

Omerclk

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba SSD aldığım için bilgisayarıma format attım. En güncel Windows sürümü olan Windows 10 1903 buradan ISO olarak indirdim ve kurdum. Driver falan kurdum hiçbir sıkıntı yok oyuna girdim gene lag yok gibi ama FPS baktıgımda 15 falan gösteriyor. MSİ Afterburner indirdim oda kartı görmüyor yardımınızı bekliyorum.
Not:
En güncel driver denedim, DDU ile bir kaç kez silip yeniden yükledim
Ekran kartım ASUS ROG RX 560
Bir de ekran kartıma driver kurarken kurunca yeniden başlatmadan önce atikmdag patcher adlı uygulamayla bir şeyler yapıyorum ondan sora yeniden başlatıyorum öyle algılıyor yoksa ekran kartını algılamıyor önceden de böyle kullanıyordum.

1..PNG
2..PNG
3..PNG

anlayan birisi yok mu ?

Son düzenleme:
Bunun ile neden modifiye yapma gereği duydunuz. Oyunlara bir getirisi yok. Daha çok madencilik için fayda sağlıyor. Resmi sürücüyü kendi halinde kullanmanız gerekir. Bios modlaması gibi şeyler olmadıkça.
öyle yama yapmazsam ekran kartını algılamıyor readon settings filan çalışmıyor
Windows 10 1903 sürümünde bu aralar forumlarda AMD ekran kartlarıyla ilgili Driver ve renk sorunları sıkça görülmekte AMD sorunu çözene kadar bekleyin veya 1809 gibi eski bir sürüme dönün.
1703 sanırım elimde iso olarak vardı bende bide bununla şansımı deneyeyim dedim kurdum şuan oyunlarda %0 GPU kullanımı sorunu cıktı karşıma ne yapacağımı şaşırdım. ARK survival de 70 80 fps oynardım şuan 30 42 arası alıyorum. DDU ile temizleyip başka versiyon Driver denedim gene aynı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı