Windows 10 1903 eksik dosya hatası

Aakın

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar gerçekten tavsiyeleriz için teşekkür ederim. 1903 Sürümü kur dediniz, kurarken eksik dosya hatası aldım ve bilgisayarcılara gidip USB'ye Windows 1809 atması için söyledim ve hepsi reddetti. Gerçekten çok teşekkürler, elimde başka Windows da yok.

Internetten indirilen "ücretsiz" bir yazılım için para istemeleri çok komik 😄

Halen herkesi salak sanıyorlar galiba.

İndirirken bir sorun oluşmuş olabilir. Tekrar indirip denemenizi öneririm.

Arkadaşlar gerçekten tavsiyeleriz için teşekkür ederim. 1903 Sürümü kur dediniz, kurarken eksik dosya hatası aldım ve bilgisayarcılara gidip USB'ye Windows 1809 atması için söyledim ve hepsi reddetti. Gerçekten çok teşekkürler, elimde başka Windows da yok.
Dostum sorun çıktıysa tavsiye eden insanların suçu ne? Bilgisayarcıya gidip 1809 versiyonu atmalarını istediysen demek ki format atma konusunda çok başarılı değilsin. Sitede rufus ile windows 10'u nasıl usb sürücüsüne yüklendiği hakkında konu anlatımı var. Çok basit ve microsoft'un kendi sitesinden indirebilirsin.

Siz konuyu yanlış anlamışsınız. Rusuf USBye eksik yazdı ve elimde başka bilgisayar olmadığı için 1809 sürümünü USBye kuramadım. Bilgisayarcıdan USBye 1809 kurdurdum. Şimdi geldim eve yüklüyorum. Bir daha da forumdan kimsenin dediğini yapmayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
O adam en azından sizden daha iyi yazılım mühendisi kendisi 25 yaşında zevk için bilgisayar dükkanı açmış kendi işini de yapıyor.

Anlıyorum. 🤠

Kendin yeteneksiz değilsin. Sorun sana yardım edenlerde doğru😂

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O adam en azından sizden daha iyi yazılım mühendisi kendisi 25 yaşında zevk için bilgisayar dükkanı açmış kendi işini de yapıyor.
Biz neyiz? Bizden daha iyi bir yazılım mühendisi olduğunu nereden biliyorsunuz? Veya bizim yazılım mühendisi olduğumuzu nasıl biliyorsunuz? Öncelikle Türkçe dil bilginizi geliştirmenizi öneririm.

Biz de elimizden geldiği ve bildiğimiz kadar insanlara ücretsiz bir şekilde yardım ediyoruz. İşini ücretsiz yapan bir bilgisayarcı gördünüz mü?

Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş.

Siz konuyu yanlış anlamışsınız. Rusuf USBye eksik yazdı ve elimde başka bilgisayar olmadığı için 1809 sürümünü USBye kuramadım. Bilgisayarcıdan USBye 1809 kurdurdum. Şimdi geldim eve yüklüyorum. Bir daha da forumdan kimsenin dediğini yapmayacağım.
Rufus eksik dosya yazdı ve forumdakiler hatalı. Çok mantıklısın gerçekten... Bilgisayarcıya gitmeye devam 👍

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı