Windows 10 1903 Gece Işığı Problemi

esen6327

Hectopat
Windows 10 1903 sürümüne geçtim dün fakat bir şey farkettim gece ışığı açılsa bile hiçbir şey değişmiyor. Sadece aktif oluyor. Ekrana yansımıyor. Daha önce yoktu bu ve renk sıcaklığı diye bir şey de yok ayarlarında gitmiş. Nasıl halledebilirim? Gece ışığı çok lazım oluyor.

397223

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayrıca pc yi açınca wifiye otomatik bağlan seçeneği siçilmiş olmasına rağmen bağlanmıyo. manuel olarak bağlantı gerekiyo ve bağlantı kopmaları oluyo. Gece ışığı standart çalışmıyo ancak restart edildikten sonra çalışıyo. Koyu tema seçildiğinde görev çubuğunun rengi değişmiyo. Ara ara anlık donmalar oluyo şimdilik sorunlar bu yönde. Acil güncelleme ile giderilmesi lazım.

@1982 Senin yaşadığın sorunlardan sadece gece ışığı sorunum var. Gerisi bende olmuyor. Koyu tema seçince siyah oluyor ve istediğim yeri beyaz ya da siyah yapabiliyorum. Wi-Fi otomatik bağlanıyor onda da sorunum yok. Anlık takılmam yok fakat HDD kullandığım için disk kullanınca ses müziklerinde bazen ses kayıyor o vardı zaten bende 1809 sürümünde de.

Oturumu kapatıp açınca düzeliyor sadece bu sorun wifi otomatik bağlanma sorunum olmadı bir de windows+. ile emojiyi açtığımda emoji penceresini taşımak isteyince bilgisayar işlevsiz kalıyor yavaş yavaş kendi kendine taşınıyor pencere

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı