Windows 10 1903 Güncelleme Sonrası HDD Ses Çıkartıyor

Daha fazla  
Merhaba. Daha önceden böyle bir sorunum yoktu, güç seçeneklerinden harddisk kapanmasini kapattım. Harddisk devamli calisirdi, simdi 1903'den sonra o ayari kapatmama karşın harddisk ister boş da olsun, ister harddiske yüklü bir oyun oynayayım her zaman sanki yeniden açilirken kafa uzaklasma yakinlasma sesi geliyor. Ya da disk durma sesi, hep bu ses gelmeye basladi. Artik 1903 güncellemesinden önce bu sorun yoktu, yani sesi duyunca sinir olmaya basladim. Harddisk'in sagliği da gayet iyi, hiçbir şekilde olmuyor. Rapid depolamayi bile yükledim yine düzelmedi. Sanki harddisk açiliyor ya da duruyor veyahut kafa uzaklasiyor. Ya da yakinlasiyor gibi bir ses geliyor. Önceden ayarini kapatinca hiç olmazdi devamli calisirdi. Lütfen yardim edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de bu güncellemeyi yükledikten sonra Forza Horizon 4'te inanılmaz uzun bekleme ekranları görmeye başladım. Önceki sürüme de geri alamıyorum. Pişman oldum açıkçası.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı