Windows 10 1903 Güncellemesi Sürücü Problemi

Maybach

Kilopat
Makaleler
2
Sabahtan beri denemediğim şey kalmadı, hep aynı hatayı alıyorum. Bu hata için önerilen WindowsApps klasöründen silinmesi gereken dosyayı da silmeme rağmen hiçbir şey değişmedi.

Ayrıca ISO olarak Recep Baltaş'ın verdiği linklerden indirip denedim, yine aynı hata.

Screenshot_4.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu mümkün değil çok fazla dosyam ve ayarlarım mevcut.
O zaman güncellemeyi yapmayın. Yedek almanız lazımdı bu durumlar için.
Başka bir çözümü yok mu? Dosyalarımın yeri hiç değişmeden, silinmeden yükseltme olarak yapamaz mıyız? Lütfen çözüm yolu sunsanız?
Yer değiştirmeden yükseltme yolu var sadece. Format atanlara bu yüzden C ve D diski olarak ayırıp D diskini veya harici bir diski yedek olarak yapın diyorum. Kurulum dosyaları ve diğer yedek dosyaları diske kopyalarsanız format sırasında bu tür dertleriniz olmazdı.

O zaman güncellemeyi yapmayın. Yedek almanız lazımdı bu durumlar için.

Yer değiştirmeden yükseltme yolu var sadece. Format atanlara bu yüzden C ve D diski olarak ayırıp D diskini veya harici bir diski yedek olarak yapın diyorum. Kurulum dosyaları ve diğer yedek dosyaları diske kopyalarsanız format sırasında bu tür dertleriniz olmazdı.
Yedek alma rehberi var mıdır acaba? Link istesem.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı