Windows 10 1903 nasıl?

Windows 10 1903'e geçmeli miyim?

• 1903'e geç

Oy: 45 65,2%
  • 1809'da kal sakın geçme

Oy: 24 34,8%

• Oy verenlerin toplamı
    69
Yukarıda arkadaş gelen özellikler için güzel bir bağlantı paylaşmış.
Ayrıca Windows 10 1903 sürümü ile birlikte Game Pass sistemi tamamen bilgisayar üzerinde kullanabiliyor.
Bu sistemin çalışması için Windows 10 1903 ve gelen tüm düzeltme güncelleştirmelerini almanız gerekiyor.
Game pass eğer indirim bitmediyse şimdilik 1.00 $ aylık olarak satılıyor. Normalde 5 $ satılıyor.

Windows ürün anahtarın çoğunlukla anakart üzerinde kalıyor yani format atsan bile gitmez diye biliyorum.
hayır onun haricinde windows'u aktif etmek varya hani. Zaten onu biliyorum o kendi kendine giricekmiş yada ben giricekmişim bir uygulama ile
Windows ürün anahtarın çoğunlukla anakart üzerinde kalıyor yani format atsan bile gitmez diye biliyorum.
Beyler sorun çözüldü ama nasıl çözüldü :(. Ben temiz kurulum yapmaya çalıştım herşey hazırdı temiz kurulumu yapmaya başladım, diskimi formatladıktan sonra windows kurulurken hata verdi. Tekrar denedim gene hata verdi. Yani windows silinmiş oldu pc de işletim sistemi yoktu. Neden hata verdiğini anlamadım, iso dosyasını technopatın sitesinden indirmiştim. Sonra bir tane bilgisayarcıya götürdüm adam yaptı bana sadece windows indireceğini eski sürüm olacağını söyledi. Ama sağolsun 1903'ü yüklemiş. Umarım bir daha böyle bir hata olmaz

Son düzenleme:
Ben 1809 sürümündeyim.Şuan güncellemeler kapalı ve elimden geldiğince bu sürümde kalacağım.Ne zaman bir üst sürüme güncellesem pc şaşırıyor.1809 sürümünden memnunum ve beni microsoft güncelle diye mecbur bırakmadığı sürece bu sürümde kalacağım size de tavsiyem bu yönde.Biri yazmış temiz kurulum yap falan.Abi 2 TB veri var ben her yükseltmede temiz kurulum yapacaksam işimiz var yani 😏

Ben 1809 sürümündeyim.Şuan güncellemeler kapalı ve elimden geldiğince bu sürümde kalacağım.Ne zaman bir üst sürüme güncellesem pc şaşırıyor.1809 sürümünden memnunum ve beni microsoft güncelle diye mecbur bırakmadığı sürece bu sürümde kalacağım size de tavsiyem bu yönde.Biri yazmış temiz kurulum yap falan.Abi 2 TB veri var ben her yükseltmede temiz kurulum yapacaksam işimiz var yani 😏
Bu yüzden diski C ve D olarak ikiye bölmek çok daha rahatlatacaktır verilerinize dokunmadan format atabilmeyi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı