Windows 10 1903 Sürüm İçeriği

261538

Megapat
Makaleler
98
Dün dolaşırken Windows 10 Nisan güncellemesine denk geldim, bunun için video hazırlanmış sizin için paylaşmak istedim. Sıkıntısız bir sürüm olursa bende bu sürüm ile Windows 10 geçmeyi düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Her yeni sürümde farklı insanlar farklı sıkıntılarla karşılaşıyor. Umarım sorunsuz bir sürüm olur ve herkes kullanır.

Dün dolaşırken Windows 10 Nisan güncellemesine denk geldim, bunun için video hazırlanmış sizin için paylaşmak istedim. Sıkıntısız bir sürüm olursa bende bu sürüm ile Windows 10 geçmeyi düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu sürümde yayın programı olan Streamlabs OBS veya OBS için performans sorunu olduğu söyleniyordu ama? Geçmeye korkuyorum doğrusu.

Resmi çıkışı gelene kadar problemler olabilir. O günde umarım problemsiz bir sürüm yayınlanır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı