Windows 10 1903 Sürüm Farkları

Ben şu an temiz kurulum ile Windows 10 1903 Insider kurdum. Oldukça güzel güncelleştirmeler var, tasarımda birçok küçük detaylı değiştirmişler ve o yeni şık masaüstü duvar kağıdı da çok hoşuma gitti. Şu ana kadar bir sıkıntı yada eksiklik yaşamadım, tavsiye ederim.

@Recep Baltaş Peki sürüm 1903 stabil mi? Belkide son bir aydır Windows'un sorunlarıyla uğraşıyorum. 1803 sürümünü kurdum Xbox uygulaması açılmadı. 1809 kurdum performans kaybı yaşadım. Bir ay içerisinde 4-5 kere format attım bilgisayara. Bir daha uğraşmak istemiyorum açıkçası. Temiz kurulum yapıp rahatça kullanmak istiyorum.

Son düzenleme:
@Recep Baltaş Peki sürüm 1903 stabil mi? Belkide son bir aydır Windows'un sorunlarıyla uğraşıyorum. 1803 sürümünü kurdum Xbox uygulaması açılmadı. 1809 kurdum performans kaybı yaşadım. Bir ay içerisinde 4-5 kere format attım bilgisayara. Bir daha uğraşmak istemiyorum açıkçası. Temiz kurulum rahatça kullanmak istiyorum.
Şu an için Insider programı altında yayınlandığı için elbet tamamen stabil değil, fakat ben 1 haftadır kullanıyorum ve hiçbir sorun yaşamadım, performans olarak biraz daha iyi geldi önceki versiyonlara göre.

@Recep Baltaş Peki sürüm 1903 stabil mi? Belkide son bir aydır Windows'un sorunlarıyla uğraşıyorum. 1803 sürümünü kurdum Xbox uygulaması açılmadı. 1809 kurdum performans kaybı yaşadım. Bir ay içerisinde 4-5 kere format attım bilgisayara. Bir daha uğraşmak istemiyorum açıkçası. Temiz kurulum rahatça kullanmak istiyorum.
Dikkat et bozma.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı