Windows 10 1903 Yükseltme Hatası

Mami4004

Kilopat
Arkadaşlar selam ben insider programına katıldım ve 1903 özellik güncelleştirmesini ordan yükleme çalışırken %35 te şu hatayı aldım. Çözüm Nedir ?
SharedScreenshot...jpg

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni güncelleme USB disk tarzı herhangi bir ek aygıtın bağlı olması durumunda kuruluma devam etmiyor. Aygıtları çıkarmanız gerekli.

Yukarıdaki konudan ilgili ISO dosyasını edinip belirtildiği şekilde temiz kurulumu gerçekleştirin. Veya klasöre çıkartarak setup.exe ile yükseltme yapın.

Merhabalar belki size yanıt olarak geç olacak ancak konuyu sonradan ziyaret edenler için;
Eğer bilgisayarınızda Battleye Anti Cheat'in eski sürümü yüklüyse yükseltmeye engel olması normal.
Battleye 'ı ve hizmetlerini kaldırmanız durumunda yükseltme sorunsuz gerçekleşecektir. Ben de bu durum yaşandı ve çözüme kavuşturdum.

Aynı sorun bende de mevcut önerilen çözümleri denedim USB HardDisk Flash bellek usb ile alakalı ne varsa çıkartıp denedim Bilgisayarın tüm driver larını güncelledim ancak hayla bir çözüme ulaşabilmiş değilim.
Başka bir önerisi olan var mı ? (Tekrardan windows kurulumu yapmak istemiyorum)

Aynı sorun bende de mevcut önerilen çözümleri denedim USB HardDisk Flash bellek usb ile alakalı ne varsa çıkartıp denedim Bilgisayarın tüm driver larını güncelledim ancak hayla bir çözüme ulaşabilmiş değilim.
Başka bir önerisi olan var mı ? (Tekrardan windows kurulumu yapmak istemiyorum)
Merhaba dostum Recep Baltaş bir ay önce bir komut dosyası paylaşmıştı. Dosya vasıtasıyla sorun çıkaran uygulamayı tespit edebiliyorsun. Çalıştırmayı denedin mi?.

Dosya Linki: https://aka.ms/AppRPS

Merhaba dostum Recep Baltaş bir ay önce bir komut dosyası paylaşmıştı. Dosya vasıtasıyla sorun çıkaran uygulamayı tespit edebiliyorsun. Çalıştırmayı denedin mi?.

Dosya Linki: https://aka.ms/AppRPS
Evet bunu daha önce denemiştim
Log da

App Vendor: BattlEye
Dir Path:

yazıyor sanırım yüklü olmadığı için bir şey yapamıyor.

Evet bunu daha önce denemiştim
Log da

App Vendor: BattlEye
Dir Path:

yazıyor sanırım yüklü olmadığı için bir şey yapamıyor.
Battleye servisi bilgisayarınızın programlar listesinde maalesef görüntülenemiyor ancak daha önce Batteye kullanan bir oyun yüklediyseniz muhtemelen oyun dosyaları arasında bulabilrsiniz.
Program Files x86 Klasörü Common Files'da Battleye mevcut mu acaba bir bakabilir misiniz?
Eğer mevcutsa bu linkte Battleye servislerini kaldırmak için bir program mevcut.

USB'den yapılan yükseltmelerde kurulum USB sürücüye harf ataması ile ilgili bir sorun yaşadığından kurulum gerçekleşmiyor. Microsoft geçici çözüm olarak USB içeriğini lokal harddiskinize kopyalayıp setup.exe 'yi buradan çalıştırmanızı tavsiye etmiş. Bu şekilde kurulum sorunsuz ilerliyor.

Battleye servisi bilgisayarınızın programlar listesinde maalesef görüntülenemiyor ancak daha önce Batteye kullanan bir oyun yüklediyseniz muhtemelen oyun dosyaları arasında bulabilrsiniz.
Program Files x86 Klasörü Common Files'da Battleye mevcut mu acaba bir bakabilir misiniz?
Eğer mevcutsa bu linkte Battleye servislerini kaldırmak için bir program mevcut.
Battle nedir tam olarak? Bende de bir türlü 1903 güncellemesi gelmiyor. Sebebini bulamadım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı