Windows 10 1909 güncellemesi sonrası mavi ekran

Averasia

Kilopat
Yer
BMW Munich, Frankfurter
Arkadaşlar dün Windows 10 1909 özellik güncelleştirmesi geldi ben de yükledim. Yükledikten sonra LOL girdim ve oyunun ortasında birden mavi ekran verdi kasayı azcık oynatmıştım ondan mıdır diye düşündüm ama pek mümkün değil gibiydi.
Daha sonra tekrar bir oyundayken dondu ve mavi ekran verdi güncelleştirmeyle mi alakalı silmemi önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar dün Windows 10 1909 özellik güncelleştirmesi geldi ben de yükledim. Yükledikten sonra LOL girdim ve oyunun ortasında birden mavi ekran verdi kasayı azcık oynatmıştım ondan mıdır diye düşündüm ama pek mümkün değil gibiydi.
Daha sonra tekrar bir oyundayken dondu ve mavi ekran verdi güncelleştirmeyle mi alakalı silmemi önerir misiniz?

Sisteminizi yazsanız daha net bir cevap verilebilir, çünkü ben oyun oynarken böyle bir sorunla karşılaşmadım. Siteminiz overclock dayalı bir sistem olabilir yada eski bir sistem olabilir.

Sisteminizi yazsanız daha net bir cevap verilebilir, çünkü ben oyun oynarken böyle bir sorunla karşılaşmadım. Siteminiz overclock dayalı bir sistem olabilir yada eski bir sistem olabilir.
Intel Core i5 3330 3.0 GHZ işlemci
8 GB DDR3 1600Mhz RAM
AMD Radeon HD 6570 2 GB ekran kartı
Anakart modelini bilmiyorum ama Asus anakart.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sürüm bazı sistemlerde sıkıntı oluşturuyor sanırım. Ben 2.kez kurdum, 2sinde de mavi ekran verdi. Geri yükleme noktası ile geri aldım güncellemeyi şimdilik beklemede kalacağım. 1 ay sonra tekrar denerim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı