Windows 10 1909'dan 20H2'ye yükseltirken yeniden başlatılıyor ekranında takılıyor

cJoo

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, yaklasık 1 ay önce Windows 10 Pro sürüm 1909'dan 20H2'ye geçmeye karar verdim. Sonrasında güncellemeyi tamamen indirdim ve yeniden baslatmamı istedi. Yeniden baslattım, yaklasık 3-4 saat bekledim ama yeniden baslatılıyor ekranında kaldı. Mouse imleci hareket ediyordu ama sonradan o da hareket etmemeye basladı, kaldı öyle. Ondan sonra kapattım tekrar açtım, bir hata kodu verdi, ben unuttum onu. Tekrar denedım, yıne aynısı oldu.

Daha sonra bilgisayarı sıfırladım. Simdi bugün tekrar güncellmeye calıstım. 20H2'yi indirdi, sonra sürüm 1909 Mart ayı güncelleştirmesini indirdi, tekrar yeniden baslatmamı istedi. Yeniden baslattım ve yeniden baslatılıyorda takılı kaldı.

Simdi benim tekrar gelismis seçeneklere girip sıfırlamam mı gerekiyor? Bir de isteğe bağlı değil zorunlu güncelleme oldu artık. Şu an sizin yardımınıza muhtacım, Windows'u tekrar kuramam şu an, sadece gelismis seçeneklere girip sıfırla deyip dosyalarımı saklayı işaretleyıp sıfırlayacagım. Güncellemeyi indirip performans artısı ıstıyordum ama daha da kötüsü oldu. Manuel olarak güncelleyebılır mıyım? Arastırdım ama yapamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı