Çözüldü Windows 10 19H2 güncellemesi hangi işlemcilerde performans artıracak?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ergencokur

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, Intel (i3 7100 3.9GHz) kullanıcısıyım bu güncellemeyle eski işlemcilerin performansları artacak mı yoksa 8.nesil ve sonraki işlemcilerde mi geçerli olacak?

O işlemci zaten listede yoktu.
3. nesil Ryzen işlemcilere de gelmiyorsa hiç boşa heveslenmesin insanlar. Listede sadece Intel var ve 3.0 teknoloji olanlar olmayanlara güle güle. Windows 10 Ryzen işlemci çekirdeklerini iyi kullanıyor o zaman. :) Baksana Ryzen işlemciler ile ilgili güncellemeye gerek durmamışlar. Birde konunun başlığını değiştirin lütfen. Oraya "Windows 10 19H2, Intel Turbo Boost 3.0 işlemci çekirdeklerin hızını arttıracak" yazın.

Son düzenleme:
3. nesil Ryzen işlemcilere de gelmiyorsa hiç boşa heveslenmesin insanlar. Listede sadece Intel var ve 3.0 teknoloji olanlar olmayanlara güle güle. Windows 10 Ryzen işlemci çekirdeklerini iyi kullanıyor o zaman. :) Baksana Ryzen işlemciler ile ilgili güncellemeye gerek durmamışlar. Birde konunun başlığını değiştirin lütfen. Oraya "Windows 10 19H2, Intel Turbo Boost 3.0 işlemci çekirdeklerin hızını arttıracak" yazın.
Komik değil
2/4 yıkık intellerde artmaz demeye gelmiştim gidiyorum.

Not: 2/4 ve 2/2 kullanıyorum :(.
Aga beee

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı