Windows 10 2 GB RAM ile kullanılır mı?

SadeceBirOyuncu

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6650 XT, i3 12100f, 16 GB Ram, 480 GB ssd
Meslek
Yazılım Mühendisliği öğreniyorum.
RAM
2
Ekran kartı
Nvidia Geforce 9600M GS
İşlemci
Intel (R) TM DUO T6400
2 GB RAM'im var, PC sıkıntısız şekilde Windows 10 açıyor. Sürümü biraz düşük ama korkuyorum bu kadar hızlı olması normal değil.
2 GB RAM'in yanında, NVIDIA GeForce 9600M GS Intel tm Core Duo T6400 var.

2 GB RAM'im var, PC sıkıntısız şekilde Windows 10 açıyor. Sürümü biraz düşük ama korkuyorum bu kadar hızlı olması normal değil.
2 GB RAM'in yanında, NVIDIA GeForce 9600M GS Intel tm Core Duo T6400 var.

Kullandığınız sürüm güncel sürüm olmadığı için normal. Diğer arkadaşın dediği gibi boşta RAM kullanımı nedir? Bizimle diğer detayları paylaşabilirseniz iyi olur.

LTSC 2019 ya da 2021 Kullanın. Daha az RAM kullanıyor. LTSB 2015, 2016 daha eski sürümlerdir ama onları da tercih edebilirsiniz.

Vallahi benim Windows 10 boşta 3-4 GB RAM kullanıyor. Sorun yaşayabilirsin. Zamanında 3 GB RAM'le GTA V oynamışlığım var. Bir dene istersen.

Kullanılmaz. Sadece masaüstünde sağa sola tıklarsan zaten kasmaz ama tarayıcı açıp iki tane sekme bile açsan çabucak dolar o bellek. Ne kullandığına göre değişir ama tıkanır kalır bir yerde.
Ben Minecraft oynuyordum, Pentium 4+2GB RAM 2009 model bir bilgisayarım vardı ve Windows 10 gayet akıcıydı. Minecraft'ı hatta biraz kassa bile Asphalt 8'i bile oynatıyordu.
Yani gayet normal. Windows 10'un güncel sürümlerini de çalıştırırsın ama 1803 sürüm gayet idealdir.

Geri
Yukarı