Windows 10 2004 hataları düzeldi mi?

Yeniçocuk

Kilopat
Makaleler
2
Merhabalar şu an bilgisayarımda Windows 10 1909 sürümü kullanıyorum ve bilgisayarımın markası Lenovo geçen dolaşırken 2004 sürümü Lenovo bilgisayarlarda daha da fazla hata sebep oluyormuş. Windows 10 2004 sürümü hataları düzeldi mi yoksa beklenmeli mi?
Sistem özellikleri.
Lenovo Ideapad 320-15IKB.
8 GB RAM.
1 TB 5400 RPM HDD.
Intel i5 8250U işlemci.
Intel UHD graphic 620.
AMD Radeon 530 ekran kartı.

Son düzenleme:
Merhabalar şu an bilgisayarımda Windows 10 1909 sürümü kullanıyorum ve bilgisayarımın markası Lenovo geçen dolaşırken 2004 sürümü Lenovo bilgisayarlarda daha da fazla hata sebep oluyormuş. Windows 10 2004 sürümü hataları düzeldi mi yoksa beklenmeli mi?
2004 sürümüne geçtiğimden beri 0xc000000e hatası alıyorum. Sizde de bu hatayı vermesi çok düşük bir olası bence. Güncel kalmaktan yanayım. Yapabilirsiniz bence.

Ben de güncellemedim ve güncellemeyi de düşünmüyorum. Her ne kadar belli iyileştirme çalışmaları yapılmış olsa da hala stabil ve başarılı bir sürüm değil.

Windows 10 2004 sürümü çıkış tarihinden önce kullanıyordum ve çıkış tarihinden sonra da stabil sürümünü temiz kurulumla kullanmaya başladım. Şu anda karşılaştığım herhangi bir sorun bulunmuyor. Kullanılan sisteme göre değişiklik gösterebilir.

benim yaşadığım iki hata hala devam ediyor.biri f 710 gamepad sürücü yüklenmiyor hatası.diğeride bazen oyunlarda fps düşük kalıyor laptop kullanıyorum fişi takıp çıkarınca düzeliyor.yani sanki prizde değil gibi davranıyor.bence hala sorunlu bekle derim.ama şunu bilgi 1909 da pc çökmüştü mavi ekran hataları veriyordu.oda sağlam değil

Bugün güncellememin üzerinden 12 gün geçti. Sistemim günlük ortalama 8-9 saat açık kalır. Bu süre zarfında henüz herhangi bir mavi ekran almadım. Tekrar belirteyim yeniden kurulum ile değil direk Windows Update üzerinden güncelledim.

Bugün güncellememin üzerinden 12 gün geçti. Sistemim günlük ortalama 8-9 saat açık kalır. Bu süre zarfında henüz herhangi bir mavi ekran almadım. Tekrar belirteyim yeniden kurulum ile değil direk Windows Update üzerinden güncelledim.
Ben buna ek olarak diski temizle kısmından gereksiz dosyaları sildim. Yaklaşık 15 GB gereksiz dosya oluştu güncellemeden sonra.

Geri
Yukarı