Windows 10 2004 kurmalı mıyım?

piwi

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Mekatronik Mühendisi
Bilgisayarıma format atacağım, Windows 10 2004 kurmamı mı önerirsiniz yoksa önceki sürümünü mü?

Windows 10 2004 sürümünü kurduktan sonra, sürüm tüm windows kullanıcıları için kullanıma açıldığında herhangi bir değişiklik yapmama gerek kalmayacak değil mi? Yani yeniden kurmam gerekecek mi?

@piwi Ben yeni sürümün yayınlanmasını bekliyorum. Büyük ihtimalle Temiz kurulum ile geçeceğim. Size de beklemenizi tavsiye ederim. Daha önceden İnsider sürümlerinde sorun yaşamıştım. Sisteminde bir sorun yoksa yükseltme ile geçebilirsin. Ben gene kurcalarken bazı sorunlara neden oldum. O yüzden temiz kurulum yapma düşüncem var.

@piwi Ben yeni sürümün yayınlanmasını bekliyorum. Büyük ihtimalle Temiz kurulum ile geçeceğim. Size de beklemenizi tavsiye ederim. Daha önceden İnsider sürümlerinde sorun yaşamıştım.

İnsider sürümünü kullanırken, herkesin kullanımına açıldığında yeniden kurulum yapmanız gerekti mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı