Windows 10 2004 kurmalı mıyım?

Yani şuan kurdum sorun yaşamadan kullanıyorum diyelim. Sürüm herkse açık hale geldikten sonra kullanıma devam edebilirim değil mi? Hani resmi sürüm insider sürüm diye bir ayrım olur mu diye soruyorum.

Kurabilirsin hiçbir sorun yok stabil çalışıyor.

indir.png

Ben riske girip daha 19041.84 Insider ISO yayınlanmadan 19041.84 sürümüne 19 Şubat'ta geçmiştim. Hiçbir sorun çıkmadı. Şu anda da 19041.264 kullanıyorum (Windows Update üzerinden geldi), sorunsuz kullanıyorum. 2004 sürümünün çıkışına az bir zaman kaldı ve 2004 sürümü MSDN üzerinden yayınlandı. Eğer şu anda 1909 kullanıyorsanız biraz daha bekleyin ve resmi olarak çıkınca kurun. Fakat sıfırdan format atacaksanız 2004 kurabilirsiniz. Baya bir değişiklik var.

Yok aga ben Windows 10 kullanmam daha. 2004 Pro kurduk ilk başta iyiydi daha 2 gün bile olmadı tarayıcılar felaket derecede kasıyor masaüstünde bile bir yavaşlık durumu söz konusu. İlla Windows 7 mi kuralım?

Msdn ISO çıktı, gönül rahatlığıyla kurabilirsiniz.

// @231981 sizinle geçen ana sayfada atıştık galiba. Özür dilerim.

Estağfurullah hocam ben de özür dilerim sizden. Hakkınızı helal edin kusuruma bakmayın. Ben sizin burada vermiş olduğunuz linkte ki ISO'yu indirip kurulum yaptım ama sistemde internet tarayıcıları da dahil bir kasma ve yavaşlık söz konusu. Masaüstünde bile akıcılık yok şu an. Klasör açmak istediğim zaman geç geliyor karşıma. Tarayıcılar da özellikle Opera ve Edge'de inanılmaz bir kasma mevcut. Sitelerde gezemiyorum bile.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı