Çözüldü Windows 10 2004 Tamamen Çıktı Mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Diyelim yeni build çıktı, bu Windows Update üzerinden mi geliyor? Eğer Windows Update üzerinden geliyor ise güncellemesi Windows'u yükseltme mi yapacak yoksa sadece güncelleme mi indirecek? Ve Technopat da yayınlanan sürüm son build midir?
Hocam öncelikle çok özür dilerim beklettiğim için. Technopat'ta ki, son build yer alıyor. Eğer yeni bir build gelirse, bunu güncelleme şeklinde yapacak diye biliyorum. Ben Insider kullanıcısıyken buildler güncelleme şeklinde geliyorlardı. ( Belki de ben yanlış biliyorumdur, ama büyük ihtimal böyledir. ) Ki yeni buildin geleceğini de düşünmüyorum.
Diyelim yeni build çıktı, bu Windows Update üzerinden mi geliyor? Eğer Windows Update üzerinden geliyor ise güncellemesi Windows'u yükseltme mi yapacak yoksa sadece güncelleme mi indirecek? Ve Technopat da yayınlanan sürüm son build midir?
Hocam öncelikle çok özür dilerim beklettiğim için. Technopat'ta ki, son build yer alıyor. Eğer yeni bir build gelirse, bunu güncelleme şeklinde yapacak diye biliyorum. Ben Insider kullanıcısıyken buildler güncelleme şeklinde geliyorlardı. ( Belki de ben yanlış biliyorumdur, ama büyük ihtimal böyledir. ) Ki yeni buildin geleceğini de düşünmüyorum.

Çözüm
Bir türlü gelmek bilmeyen güncelleme. Söz de Nisan ayında çıkacaktı, Mayıs ayı bitti bitecek hala yok. Recep Baltaş paylaşmış ama emin olamadım. Windows kendi sitesinde ki indirme aracına yüklemesini bekliyorum.

Bir türlü gelmek bilmeyen güncelleme. Söz de Nisan ayında çıkacaktı, Mayıs ayı bitti bitecek hala yok. Recep Baltaş paylaşmış ama emin olamadım. Windows kendi sitesinde ki indirme aracına yüklemesini bekliyorum.
Güncelleme herkese 28 Mayıs tarihinde açılacak.
Microsoft indirme aracını hizmete sunmuş durumda. (MSDN'yi kast ediyorsanız, evet.)

2 gün var yani. Ben kendi sitesinde ki indirme aracını indirdiğimde şöyle yazıyor ''MediaCreationTool1909.exe'' beklemedeyim hala.
Recep Baltaş, MSDN'ye gelmiş dedi, 2004 sürümü. MSDN bu değil ise, bilmiyorum maalesef...

Yine de ISO dosyası Sosyal'de mevcut.

Başka bir indirme yöntemi arıyorsanız, Insider kullanıcısı olup önce "Slow" build olan 19041 (Son build. 2004 çıkınca bu build'de çıkacak.) ISO'sunu indirirsiniz. Sonradan Insider kullanıcılığından çıksanız "dahi", 2004 sürümünü kullanmaya devam edersiniz.

Denemedim güncelleme geldi mi, diye. Format atacaktım kaç haftadır bekledim, indirdim USB'ye yazdırdım. Uyandıktan sonra format atacağım, sizde öyle yapın derim.
Ben de şimdi iso dosyasını indiriyorum. Format çekeceğim inince. Böyle daha sağlıklı olacak gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı