Windows 10 2004 yeniden başlatma ekranında takılı kalıyor

Mehdi

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Özel Güvenlik
Merhaba arkadaşlar. Windows 10 2004 sürümünü kullanıyorum. Microsoft'un kendi sitesinden indirmiştim. Bir anda ne olduysa ya da hangi program buna sebep oldu bilmiyorum ama. Mesela bir program kuruyorsun, yeniden başlatılması gerek. Hop yeniden başlat diyorsun. Yeniden başlatma ekranında dönüyor da dönüyor ama yeniden başlatmıyor. Elle manuel yeniden başlat desem de yine aynı. Sanırım bu sorun en son aygıt yöneticisinden ses, video ve çıkışları bölümünden Realtek sürücüsünü Dolby'e çevirmeye çalıştıktan sonra oldu. Gelişmiş mod da sürücü imzalamayı devre dışı bırakarak yapmıştım onu da. Ama daha sonra onu kaldırdım. Şu an eski halinde. Onun harici her driverim güncel ve kendi driveri. BIOS falan son sürüm zaten. Bunun sorunu nedir anlayamadım. Şimdi bilgisayarımda yüksek boyutlu oyunlar kurulu her 2 diskte de. Formatsız neler yapabilirim?

Sistemini fabrika ayarlarına çevirmeni tavsiye edebilirim. Üzerindeki programlarına bir şey olmaz ama tüm ayarları sıfırlar. Ama dikkat et tam sıfırlama yapma

Şu anda sisteminiz açılıyor mu?

Sistem de sorun yok reis. Sadece yeniden başlat dediğimde, yeniden başlatılıyor diyor o amblem gibi şey yok mu döbüyor dönüyor:D olay bu.
Sistemini fabrika ayarlarına çevirmeni tavsiye edebilirim. Üzerindeki programlarına bir şey olmaz ama tüm ayarları sıfırlar. Ama dikkat et tam sıfırlama yapma
Hiç yapmadım bi bakayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı