Windows 10 2004'e geçmeli miyim?

HDD kapasiten az gibi görünüyor ama zaten normal olarak şu an kullandığın sürümden daha stabil çalıştığını düşünüyorum. Büyük ihtimalle 1903 ya da 1904 v. kullanıyorsun. O yüzden iyi olabilir.

8.1'e düşeceğime SSD alırım. Hatta SSD'siz bile yükleyebilirim. Update yüklüyordu, durdurdum. Yüklesem bir şey olur mu? Zaten HDD'yi doldurmuyorum.

Ya ben 2004 sürümünü öneri olarak update de önerse kendim el ile de yüklesem güncellemiyor 2004 sürümüne windows kendini 1909 sürümünde kalıp Yerel Disk E açarak orda tutuyor 2004 güncellemesini. Bilgisayarımın özellikleri de gayet yeterli 2004 için neden böyle oluyor bileniniz var mı? Yani istediğim halde hala alamıyorum güncellemeyi.
Ya ben 2004 sürümünü öneri olarak update de önerse kendim el ile de yüklesem güncellemiyor 2004 sürümüne windows kendini 1909 sürümünde kalıp Yerel Disk E açarak orda tutuyor 2004 güncellemesini. Bilgisayarımın özellikleri de gayet yeterli 2004 için neden böyle oluyor bileniniz var mı? Yani istediğim halde hala alamıyorum güncellemeyi.
Hatta bu yüzden anakartımın son BIOS Update'ini de yapamıyorum çünkü son BIOS Update Win10 2004 güncellemesini istiyor.

Geri
Yukarı