Windows 10 2016 LTSB Rufus'ta kurarken "Bootloader detected" hatası

alpserhat

Hectopat
Yer
Rize
1694328248419.png

1694328318615.png

Burada ne yapmalıyım? Windows 10 Enterprise - LTSB 2016 (English) x64 : Microsoft : Free Download, Borrow, and Streaming : Internet Archive bu linkten indirdim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Benim böyle bir arşivim var. Buradan indirmeye deneyin. Çünkü sizin indirdiğiniz ISO dosyasında UEFI BIOS'u etkileyen bir virüs olabilirmiş.

Not: Hiçbir şekilde hiçbir şey için sorumluluk kabul etmiyorum ve almıyorum yani bütün sorumluluk size aittir.

Benim böyle bir arşivim var. Buradan indirmeye deneyin. Çünkü sizin indirdiğiniz ISO dosyasında UEFI BIOS'u etkileyen bir virüs olabilirmiş.

Not: Hiçbir şekilde hiçbir şey için sorumluluk kabul etmiyorum ve almıyorum yani bütün sorumluluk size aittir.
Hatasız kurulum olacak mı hocam?

Hatasız kurulum olacak mı hocam?

Şu ana kadar bir sıkıntı duymadım. Linki verdiğim kişilerden. Ayrıca SHA1 ve SHA256 doğrulaması da yapmıştım diye hatırlıyorum.

Şu ana kadar bir sıkıntı duymadım. Linki verdiğim kişilerden. Ayrıca SHA1 ve SHA256 doğrulaması da yapmıştım diye hatırlıyorum.

Windows 2016 LTSB sürümü ideal midir hocam boşta ram kullanımı ne kadar?

Geri
Yukarı