Windows 10 2019 LTSC Serial Key Bulma

biadsiz

Kilopat
Daha fazla  
Windows 10 LTSC sürümü kullanıyordum 90 günlük kullanma süresi bitti. Format atmayı denedim lakin bu sefer 90 günlük süre yenilenmedi. Key satın almaya karar verdim lakin bir türlü internette bulamadım. Bilen arkadaşlar var ise yardımcı olabilirler ise çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim. 2016 LTSB ve 2015 LTSB sürümleri bulunuyor. 2019 LTSC sürümü bulunmuyor lakin. 2019 LTSC bulabilmem için yardım edebilir misiniz? Bulamaz isem de 2016 LTSB satın alırım artık.

Neden Pro sürümünü kullanmayı denemiyorsun.
LTSC sürümünü kullandıktan sonra Pro veya Home sürümlerinin gereksiz dolu olduğuna varıyorsunuz. Windows 7 den Windows 10 'a geçer iken de aynı şeyi yaşamıştım. LTSC 'nin bu kadar temiz oluşu beni kendine çekiyor.

Teşekkür ederim. 2016 LTSB ve 2015 LTSB sürümleri bulunuyor. 2019 LTSC sürümü bulunmuyor lakin. 2019 LTSC bulabilmem için yardım edebilir misiniz? Bulamaz isem de 2016 LTSB satın alırım artık.

LTSC sürümünü kullandıktan sonra Pro veya Home sürümlerinin gereksiz dolu olduğuna varıyorsunuz. Windows 7 den Windows 10 'a geçer iken de aynı şeyi yaşamıştım. LTSC 'nin bu kadar temiz oluşu beni kendine çekiyor.
Biraz dolandım internette ama satan çok bulamadım 2019 LTSC sürümünü. Genelde yabancı sitelerde satılıyor. Tabi siz araştırın yine de :)

Maalesef LTSC Key'i ülkemizde satılmıyor gibi. Ya Pro'ya geçin ya da crack.
Yurtdışından da almaya razıyım aslında bir site tavsiyeniz var ise. Crack işini aman moderatör duymasın. 😁

Biraz dolandım internette ama satan çok bulamadım 2019 LTSC sürümünü. Genelde yabancı sitelerde satılıyor. Tabi siz araştırın yine de :)
Yabancı site tavsiyeniz var ise çok iyi olur. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı