Windows 10 20H2 01 (KB4598242) Güncelleme Hatası

ThePunisher90

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Merhabalar, Windows Update ile gelen bu güncellemeyi kurmaya çalıştığımda hata veriyor ve kurmuyor. Çözemedim sorunu bir türlü. Windows Update temizleme vs işlemlerini yapıp denedim sonuç yine aynı. Aldığım hata şu şekilde:

Bazı güncelleştirme dosyaları eksik veya sorunlu. Güncelleştirmeyi indirmeyi daha sonra tekrar deneyeceğiz. Hata kodu: (0x8007000d)

Bu sorunu yaşayan başkası var mı veya çözümü bilen?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunun hakkında ben de bir konu açmıştım, onay bekliyorum. Eğer buraya cevap gelirse beni uyarır mısınız? Aynı sorunu ben de yaşıyorum.

Bazı güncelleştirme dosyaları eksik veya sorunlu. Güncelleştirmeyi indirmeyi daha sonra tekrar deneyeceğiz. Hata kodu: (0x8007000d)

Ben de bir kaç haftadır bu hatayı alıyorum.

@Recep Baltaş Windows 10 bölümünde aynı sorundan çok fazla konu açılmaya başlandı. Rica etsem ilgilenebilirmisiniz. Mevcut durumum bir güncelleme daha geldi KB4598291. Bunda da aynı sorunu yaşıyorum. İsteğe bağlı güncelleştirmeler konumunda çıkıyor. Yükle dediğim zaman ise yüklüyor ve sonra güncelsiniz yazısı çıkıyor. Güncelleştirmeleri denetle butonuna bastığımda ise bu iki güncelleme tekrar geliyor. Yabancı forumlarda araştırdım biraz orada da var. Temiz kurulum yapıp deneyenler de var ve sorun çözülmüş değil. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Ek olarak bütün yöntemleri denedim. Windows Update hata düzeltmesi sorun bulamıyor. Windows Update dosyalarını temizledim. Fakat durum değişmiyor.

Son düzenleme:
Merhabalar, Windows Update ile gelen bu güncellemeyi kurmaya çalıştığımda hata veriyor ve kurmuyor. Çözemedim sorunu bir türlü. Windows Update temizleme vs işlemlerini yapıp denedim sonuç yine aynı. Aldığım hata şu şekilde:

Bu sorunu yaşayan başkası var mı veya çözümü bilen?
Hocam msi2a9c anakartına sahibim x3440 işlemci ile uyumlu mudur buna benzer bir konu açmışsınız ama

Uyumlu hocam yalnız iki RAM Slotu çalışmadı bende. Eski işlemciyi taktığım zaman çalışıyor. Veri yollarında uyumsuzluk var sanırım veya benim anakart sorunluydu. Ses çıkışlarında arızada vardı. İlk taktığınız da görüntü alamazsanız RAM'lerin hepsini sökün tekiyle bütün slotları deneyin. Görüntü aldıktan sonra ikinci RAM ile deneme yaparsınız.

Uyumlu hocam yalnız iki RAM Slotu çalışmadı bende. Eski işlemciyi taktığım zaman çalışıyor. Veri yollarında uyumsuzluk var sanırım veya benim anakart sorunluydu. Ses çıkışlarında arızada vardı. İlk taktığınız da görüntü alamazsanız RAM'lerin hepsini sökün tekiyle bütün slotları deneyin. Görüntü aldıktan sonra ikinci RAM ile deneme yaparsınız.
Pekala teşekkürler

Geri
Yukarı