Windows 10 20H2 güncelleme tamamlanamadı hatası

SturmHexer

Hectopat
Yer
Doncland
Windows 10 Pro 1909 sürümü kullanmaktayım. 20H2 güncellemesi yapıyorum fakat yeniden başlatırken siyah ekranda kalıyor bilgisayarım. Temiz kurulumda ise 20H2 yüklü USB belleği Boot etmiyor. 1909 sürümü kurup 1909 güncellemeleri yapmak istiyorum fakat zorla 20H2 güncellemesi de yapıyor. 20H2 güncellemesi yapmadan sadece 1909'un güncellemelerini nasıl yükleyebilirim?
Anakart: MSI A320 Pro vh Plus.
İşlemci: Ryzen 5 1600.
RAM: 16 GB.
Ekran kartı: MSI GTX 1050 Ti 4gx.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows Update en güncel sürümleri otomatik olarak yükler. Eğer sadece belirli bir sürüm için yayınlanmış güncellemeleri kurmak istiyorsanız elle kurmanız gerekli. Microsoft'un arşivinde güncellemeler tutuluyor diye biliyorum, bulabilirsem link atarım.

Peki el ile nasıl yüklerim? Daha önce hiç yapmadım..
[ÇÖZÜLDÜ] Arkadaşlar aranızda aynı sorunla karşılaşan MSI marka Anakart sahipleri olabilir. Belki başka markalarda da oluyordur. 1909'dan ne güncelleme ile ne de temiz kurulum ile (boot etmeme ve kayık yazılar fotoğraf ekledim) 20H2 sürümüne geçemiyordum. Türkçe forumlarda bu konu bir kaç kere açılmış ama çözüm bulunamamış. Ben de yukarıda belirttiğim gibi bu sorunla karşılaşıyordum. Bir çok yöntem belirtilmesine rağmen hiç biri işe yaramıyor 1 tanesi hariç. BIOS güncellemesi. BIOS güncellemesi yaptığım anda temiz kurulum için flash belleği boot etti ve temiz kurulum için ekran önüme geldi. Belki sorunu yaşayan olur diye çözümü yazmak istedim.

Dosya Ekleri

• unnamed.jpg
    unnamed.jpg
    202,4 KB · Görüntüleme: 25

Yeni konular

Geri
Yukarı