Windows 10 20H2 etkinleştirme hatası

omerler24

Decapat
Daha fazla  
Dell Inspiron N5110 bilgisayarımda geçen gün 20H2 sürümüne format attım ve ürün anahtarımı girdim. Ama hata verdi, yüklediğim resimdede görebilirsiniz.

Dosya Ekleri

• resim_2021-04-21_110531.png
    resim_2021-04-21_110531.png
    353,1 KB · Görüntüleme: 51
Son düzenleyen: Moderatör:
Laptoplarda yanlışım varsa arkadaşlar söyler ama ürün anahtarı anakarta gömülü oluyor ilk alındığı Windows versiyonu ile örnek vermek gerekirse dün kendi pcimdeki 860EVO'yu laptopa takıp kendi bilgisayarıma NVMe SSD aldım. Laptopta format USB'sini takınca herhangi bir versiyon sormadı (Pro, Single Language, Home vs.) Kurulumdan sonra da ayarlardan baktığım da orijinal kendi üstündeki versiyon ve ürün anahtarı duruyordu.

Çok sıkıntılı bir sürüm bende geçemiyorum. 1909'da takılı kaldım, ne yapsam olmadı. Formatı denedim ayarlardan güncellemeyi denedim güncelleme sorun gidericiyi denedim. Sanırım tek çare fixlenmesini beklemek

Çok sıkıntılı bir sürüm bende geçemiyorum. 1909'da takılı kaldım, ne yapsam olmadı. Formatı denedim ayarlardan güncellemeyi denedim güncelleme sorun gidericiyi denedim. Sanırım tek çare fixlenmesini beklemek.

Microsoft'un sitesindeki Windows 10 Media cration uygulaması 20H2 sürümüyle format USB'si oluşturuyor eğer oradan yapmadıysanız daha önce bir bakın belki olabilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı