Windows 10 20H2 güncellemesi %20'de kaldı

TalCam1

Picopat
Daha fazla  
Windows 10 20H2 güncellemesi %20'de takılı kaldı. Aşağıdaki gibi yazıyor.

2022-X64 tabanlı sistemler için Windows 10 version 20H2 01 toplu güncelleştirmesi (KB5009543)
Durum: Yükleniyor - %20

20H2 2 yıllık güncelleme, artık 21H2 var. Şuradan manuel olarak bulup indirip kurmayı deneyin.

Bekleyin hocam. Olmazsa yeniden başlatmayı deneyin. Hemen yüklenmiyor. 1-2 Saat' te sürebilir.
Yeniden başlatmayı denedim ama olmadı maalesef.
Eski bir bilgisayar olduğu için güncelleme indirildiği vakitler bilgisayar kullanılamaz hale geliyor. Disk kullanımı %100 oluyor. Bazen de uzun sürüyor. Bu güncellemede uzun bir süre beklememe rağmen olmadığı için görev yöneticisinden kapattım. Böyle giderse güncellemeyi yapamayacağım veya yapmam çok uzun sürecek. Windows Update'yi kapatmamı önerir misiniz? Kapatırsam ne gibi dezavantajları olur?

Son düzenleme:
Site ne kadar güvenilir peki? Bana pek orijinal Microsoft sitesi gibi gelmedi de.
1642241215284.png

Bende Microsoft'a ait değil diye biliyorum fakat tam bilgim de yok. Site güvenilir diye biliyorum, çok sık kullanılıyor ve öneriliyor çünkü.

Eski bir bilgisayar olduğu için güncelleme indirildiği vakitler bilgisayar kullanılamaz hale geliyor. Disk kullanımı %100 oluyor. Bazen de uzun sürüyor. Bu güncellemede uzun bir süre beklememe rağmen olmadığı için görev yöneticisinden kapattım. Böyle giderse güncellemeyi yapamayacağım veya yapmam çok uzun sürecek. Windows Update'yi kapatmamı önerir misiniz? Kapatırsam ne gibi dezavantajları olur?
1641634882330.png

Yani sistem özelliklerinizi yazarsanız eğer ona göre bir şeyleri önerebiliriz :)

Eki Görüntüle 1270416
Yani sistem özelliklerinizi yazarsanız eğer ona göre bir şeyleri önerebiliriz :)
İroni yapıyorsunuz değil mi ?
Uptade kapatılırsa bir şey olacağını zannetmiyorum. Kapattıktan sonra eğer güncelleme ayarlarda gözükmez ise böyle güncellersin ;
20H2 2 yıllık güncelleme, artık 21H2 var. Şuradan manuel olarak bulup indirip kurmayı deneyin.
Gece açık bırakırsın. Sabaha yükleniş olur.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı