Windows 10 sürüm 20H2 güncellemesi (27.10.20)

Evet an itibari ile geçtim gördüğünüz gibi değişti menü. Onun dışında ekran görüntüsü alma programı değişmiş çok kötü olmuş onun dışında bir problem görmedim şimdi oyun testi yapacağım ondan sonra düzenlerim yazımı. İlk kez sorunsuz bir güncelleme.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    123,1 KB · Görüntüleme: 70
Enteresan bir şekilde iş yerimdeki güçsüz bilgisayara hemen geldi ama evdeki güçlü ve daha çok kullandığım cihaza gelmedi. İş yerindeki cihazda herhangi bir hata ile karşılaşmadım sadece yazıcı için bir uygulama açılıp hatalı bir ekranda kaldı ama bilgisayarı yeniden başlatınca düzeldi. Bunun haricinde önceki sürüm ile aynı gibi günlük performansı. Evdeki bilgisayarıma gelse, oyun ve daha farklı performansını götürdüm ama heyecanla bekliyorum. 2004 sürümüne 1909 sürümünde olan büyük bir hatadan dolayı (kapanma ve yeniden başlatma ile ilgili uzun süren kapanma ekranı sorunu yaşamıştım. Hatta bazen üst üste 2-3 kere kapanmadan yeniden açılıyordu ama bu kapanıyor ve yeniden başlatılıyor ekranı 5 dakika sürüyordu) çıkış yapmadan beta da geçtim ve beta olduğundan hataları olmasına rağmen performansı iyiydi. Bu sürüm içinde daha iyi diyorlar bakalım bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı